Smartfon wyraża nasz styl i charakter – już dawno przestał służyć jedynie do nawiązywania połączeń czy śledzenia na bieżąco wybranych kanałów social media. Wybór modelu oraz pokrowca jest zatem kwestią kluczową – zobacz modne etui na telefon i wybierz wzór dla siebie.

Nie ma co dyskutować – modne etui na telefon to już element naszej garderoby, a do tego bardzo ważny. Musi współgrać designem z wybranym przez nas modelem smartfona, ale także naszym gustem i charakterem.

Nic dziwnego, że producenci oferują coraz większy wybór pokrowców – zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Pamiętajmy jednak, że przede wszystkim etui powinno chronić nasze urządzenie, mimo że jest też dla niego ozdobą. A zatem – co wybrać? Zobacz nasze inspiracje i wybierz modne etui na swój telefon!

Na co zwracać uwagę przy wyborze etui?

Etui występują w rozmaitych kolorach i rozmiarach, a także są produkowane z różnych materiałów – do wyboru mamy m.in. modele materiałowe, silikonowe, skórzane itd. Wielu z nas wybiera etui gładkie, ale coraz popularniejsze są też modele z motywami, np. z kwiatkami, bohaterami bajek, samochodami itd. Poprzez wybór etui dokonujemy też personalizacji smartfona.

Warto jednak sprawdzić, jakie etui na telefon będzie nie tylko modne, ale też odpowiednie do naszych potrzeb i typu telefonu. Podstawa to jego rozmiar, aby idealnie dopasowało się ono do telefonu, ale także materiał – silikon na ważnym spotkaniu biznesowym nie wygląda profesjonalnie. Z kolei dla prowadzących aktywny styl życia polecamy etui o wyższej wytrzymałości i odporności.

Modne etui na telefon – wybrane rodzaje

Skórzane etui wygląda elegancko, a ponadto chroni przed zadrapaniami. Będzie odpowiednie na spotkania biznesowe czy różne ważne uroczystości, ale raczej nie uchroni telefonu przed uszkodzeniem spowodowanym upadkiem.

Tę funkcję pełnią z powodzeniem etui silikonowe. Ich walory estetycznie nie są duże, mimo to są jednymi z najpopularniejszych pokrowców. Dopasują się do obudowy, są elastyczne i giętkie, a przede wszystkim chronią urządzenie podczas upadku.

Coraz częściej decydujemy się też na etui lub pokrowce wodoszczelne. Warto „ubrać” w nie telefon, jeśli wybieramy się na kajaki lub pada bardzo silny deszcz. Wiele osób zabiera też smartfon ze sobą do łazienki – a woda jest jego wrogiem numer jeden!

Etui na smartfon – trendy 2018

Na rynku jest tak wiele rodzajów etui i pokrowców, że moda zmienia się nieustannie. Co prawda np. skórzane etui, typu wsuwka lub z klapką mają swoich stałych zwolenników, ale barwy i wzory działają na wyobraźnię większości z nas.

Poza tym zarówno w ofercie oficjalnych producentów, jak i innych firm nieustannie pojawiają się nowości. Warto śledzić trendy na bieżąco – obecnie na topie są m.in. wzory typu Butterfly, motywy zwierzęce i florystyczne, silikonowe etui w zdecydowanych kolorach, „hardcase’y” chroniące głównie tył obudowy, skórzane typu Slim Flexi, a dla najmłodszych etui z postaciami z bajek. Intrygującym pomysłem jest też możliwość zaprojektowania własnego nadruku, dzięki czemu podkreślimy nasz indywidualny styl.

__

Artykuł powstał we współpracy z Comtrading: hurtownia GSM. W jej ofercie znajdziecie wiele wspaniałych etui do telefonów komórkowych.