Suszarko-lokówka to urządzenie, dzięki któremu możemy przygotować efektowne fryzury. Świetnie nadaje się do fryzury typu bob, a także dla dziewczyn chcących mieć romantycznie falujące włosy. Jak wybrać najlepszą suszarko-lokówkę?

W sklepach wybór suszarko-lokówek jest naprawdę bardzo szeroki i znalezienie właściwego modelu nie powinno być bardzo trudne. Warto jednak wiedzieć, na jakie parametry zwrócić uwagę, aby sprzęt mógł spełnić wszystkie nasze oczekiwania.

 

Jeśli również na twoim celowniku jest tania i dobra suszarko-lokówka, nie musisz wcale wydawać na ten cel sporej sumy. Już za około 100 złotych zakupisz świetny model, który sprawdzi się w szykowaniu różnych wspaniałych fryzur.

 

Różne końcówki

Jeśli suszarko-lokówka będzie miała różne, wymienne końcówki, wtedy będzie można razem z nią przygotować różne fryzury. Końcówki różnią się pomiędzy sobą wielkością oraz długością włosia – możemy dzięki nim przygotować bardzie luźne fale albo loki o większym skręcie.

 

Różne temperatury nawiewu

Dobra suszarko-lokówka powinna mieć też kilka różnych temperatur do wyboru. Zimny nawiew pomoże nam w zachowaniu kondycji włosów.

 

Różne siły nadmuchu i prędkości obrotu

Regulacja tych funkcji także będzie bardzo pomocna przy przygotowywaniu fryzur, niemniej jednak w tańszych lokówkach takie opcje nie zawsze są dostępne. Nie oznacza to jednak, że ich działanie jest gorsze – także będziemy mogli przygotować różne piękne fryzury bez trudności.

 

Powłoka ceramiczna

Zastosowanie powłoki ceramicznej na końcówkach suszarki sprawi, że włosy będą chronione przed szkodliwymi czynnikami, a fryzura będzie wyglądała jeszcze lepiej.

 

Funkcja jonizacji

Nie znajdziemy jej w każdej taniej suszarko-lokówce. Funkcja ta pozwala na neutralizację jonów dodatnich, które powodują elektryzowania się włosów. Dzięki niej fryzura nie będzie naelektryzowana, będzie gładsza i miękka.

 

Moc urządzenia

Im jest ona wyższa, tym stylizacja będzie bardziej wydajna.

 

Długość kabla

Nie zapominajmy też o tym, że urządzenie powinno mieć odpowiednią długość kabla, aby można było operować nim wygodnie.

loading...
  Polecamy książki

Porady dla czytelników

loading...
Zdrowie i uroda
Finanse
Firma
Prawo i Podatki
Gadżety i Hobby
Moda i Trendy
Budownictwo
loading...
Polecane artykuły