Warto zadbać o perfekcyjny wygląd salonu. To właśnie w nim rozgrywa się najczęściej życie codzienne - odpoczywamy, witamy gości, pijemy kawę czy czytamy gazetę.

To najbardziej reprezentacyjne pomieszczenie, dlatego powinno się nienagannie prezentować. W jego zaaranżowaniu z pewnością pomogą nam fototapety. Dają one wiele możliwości zastosowania - zarówno w dużych, jak i mniejszych salonach. Za ich pomocą możemy optycznie powiększyć wnętrze, ożywić je, spersonalizować. Jak wybrać fototapetę do salonu? Sprawdź!

Fototapety do salonu

Fototapeta w salonie będzie idealnym wyborem. Dzięki niej stworzymy unikatowe i oryginalne wnętrze dopasowane do charakteru, zainteresowań domowników. Bez względu na to, w jakim stylu jest urządzony, znajdziesz pasującą do niego fototapetę. W minimalistycznych salonach najlepiej sprawdzają się geometryczne wzory. Jeśli masz niewielkich rozmiarów salon, postaw na pastelowe wzory - optycznie go powiększą. We wnętrzach w stylu rustykalnym idealnie będą wyglądać czarno-białe fototapety. Możesz wybrać te, które przedstawiają pejzaże miast, do których uwielbiasz podróżować. Miłośnikom natury polecamy wzory przedstawiające las, kwiaty, łąki czy wodospady. By optycznie powiększyć salon, wybierz motywy przestrzenne. Dobrym pomysłem do salonu jest zastosowanie fototapety na całej ścianie. Może ona imitować cegły - popularne w stylu nowojorskim - płótno pomalowane malarskim pędzlem. Świetnie sprawdzą się również abstrakcyjne wzory, które podkreślą charakter salonu.

Gdzie kupić fototapety?

Fototapety znajdziesz w supermarketach budowlanych. Jednak największą ofertę fototapet - zarówno klasycznych, jak i fototapet 3D - znajdziesz w sklepach internetowych. To właśnie tam możesz wybierać spośród tysięcy wzorów lub stworzyć fototapetę ze swojego własnego zdjęcia. Dzięki temu możesz mieć swoich bliskich czy ukochane miejsce podróży zawsze przy sobie. Realizacja trwa od 3 do 8 dni, a więc nie musisz zbyt długo czekać na wymarzoną dekorację. W sklepach internetowych fototapety posegregowane są tematycznie, co ułatwi Ci odnalezienie tej idealnej.

loading...
  Polecamy książki

Porady dla czytelników

loading...
Zdrowie i uroda
Finanse
Firma
Prawo i Podatki
Gadżety i Hobby
Moda i Trendy
Budownictwo
loading...
Polecane artykuły