Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /domeny/brodnica/templates/jm-hot-news-ef4/html/modules.php:43) in /domeny/brodnica/plugins/system/jch_optimize/platform/cache.php on line 192
Skórzana galanteria dla mężczyzny | Brodnica - nasze miasto

Jak istnieją dodatki charakterystyczne dla kobiet (kosmetyczka, puderniczka, torebka) tak dla mężczyzn niezbędny jest portfel, aktówka i inne akcesoria.

Jak istnieją dodatki charakterystyczne dla kobiet (kosmetyczka, puderniczka, torebka) tak dla mężczyzn niezbędny jest portfel, aktówka i inne akcesoria.

 

Skórzana galanteria dla mężczyzn

Od dawna skóra jest symbolem elegancji i stylu. Odznacza się trwałością, miękkością i bogatym wzornictwem. Ze skóry można wytwarzać zarówno drobne elementy, jak i gotowe stroje. Przede wszystkim skóra wykorzystywana jest do wyrobu różnego rodzaju dodatków typu obuwie, portfele, torby, aktówki i inne akcesoria. Wyroby skórzane gwarantują trwałość, użyteczność, a odpowiednio zaprojektowane, także elegancję. Wyroby najlepszych projektantów mody jak Pierre Cardin, Solier, Bordrene, Chattier nie muszą oznaczać wysokich cen, ale zawsze gwarantują wysoką jakość.

 

 

 

Źródło: Gentle-Man.pl - Męska galanteria skórzana

 

Portfele

To niezbędny gadżet każdego mężczyzny i obecnie wcale nie służy do przechowywania gotówki. Dziś powszechnie posługujemy się kartami bankomatowymi. Funkcjonalny portfel powinien posiadać oddzielne przegródki na karty ułatwiające łatwe wyjmowanie i wkładanie kart. Portfel powinien mieć też przegródki na przechowywanie dokumentów (dowód osobisty, prawo jazdy) z przeźroczystymi wkładkami umożliwiającymi odczytanie danych bez konieczności wyjmowania dokumentów. Portfel powinien być lekki i cienki, by nie wypychać kieszeni spodni lub marynarki.

 

Torby i aktówki

To niezbędne akcesoria dla mężczyzn wykonujących pracę biurową i prowadzących własny biznes. Dobrze wybrana aktówka umożliwia przechowywanie dokumentów we właściwym porządku i szybkie ich odszukanie w razie potrzeby. Wybierając aktówkę warto zwrócić uwagę na kilka praktycznych elementów. Po pierwsze waga samej teczki, im lżejsza tym lepsza, bo przecież będziemy nosić ją codziennie. Po drugie przegródki i kieszenie pozwalające na uporządkowane przechowywanie dokumentów i innych rzeczy. Po trzecie dopasowanie kolorystyczne. Jeżeli preferujemy styl elegancki to najlepsze będą czarne aktówki skórzane, do stylu sportowego lub mniej konwencjonalnego można dobrać teczki w kolorze naturalnej skóry.