Zbliża się marzec, a wraz z nim pojawia się odwieczny problem – co kupić na Dzień Kobiet. Oto kilka podpowiedzi, na co warto postawić podczas wybierania upominków dla najbliższych sercu pań.

Prezenty Retro

8. marca w każdym wydaniu wiadomości pojawia się informacja, że w Dniu Kobiet obchodzonym w poprzedniej epoce najczęściej panie otrzymywały kwiaty (a dokładniej goździki) i rajstopy. Te dwa sztandarowe upominki były bardzo cenne, ponieważ w ówczesnym handlu niemal niedostępne. Podobnie było zresztą z czekoladą czy kawą, które to pojawiają się na kolejnych miejscach w rankingu prezentów. Dziś nie ma problemu z dostępem do większości towarów, które były deficytowe jeszcze za czasów naszych rodziców. Niemniej jednak ostatnio modne stały się właśnie prezenty „retro” na Dzień Kobiet. Wiele pań z uśmiechem przyjmuje tego dnia bukiety z goździków czy rajstopy i czekoladki. Taki retro-upominek to ciekawy pomysł, a przy okazji niezbyt drogi.

Biżuteria i dodatki

Dla szczególnych kobiet trzeba wybrać szczególne prezenty, do których z pewnością należą biżuteria i różnego rodzaju dodatki. W zależności od zasobności portfela można kupić upominek od kilkunastu do kilkuset tysięcy złotych. Ciekawą opcją prezentową może być zegarek. Doskonale sprawdzą się zegarki damskie produkowane przez Omegę, Tommy Hilfiger czy Casio. Szczególnie zegarki tej ostatniej firmy warto wziąć pod uwagę, ponieważ oferta modeli jest bardzo szeroka. Przy okazji należy wspomnieć, że zegarki Casio są doskonałej jakości, a ich cena nie jest zbyt wygórowana, o czym można się przekonać odwiedzając sklep www.czaszegarkow.pl.

Wspólne chwile

Dla wielu kobiet dni takie jak Dzień Kobiet czy Walentynki to czas, kiedy mogą liczyć na coś specjalnego. Nie chodzi tutaj o bukiet kwiatów, pudełko czekoladek czy wspaniałą biżuterię, ale o czas spędzony wspólnie z najbliższymi osobami. Tego dnia warto zadbać o to, aby wieczór spędzić z ukochaną kobietą w romantycznym otoczeniu. Każda pani będzie zachwycona samodzielnie przygotowaną kolacją, albo zaproszeniem do restauracji. Serce kobiety podbije również wizyta w kinie lub teatrze.