Na polskim rynku działa wiele świeżych, oryginalnych marek, które zaskakują nowatorskimi  rozwiązaniami formalnymi i najwyższą jakością wykonania. Jeśli kochasz modę i chcesz się wyposażyć w naprawdę oryginalne ciuchy, powinieneś zapoznać się z najciekawszymi propozycjami polskich producentów.

W sklepie Membrana posiadamy szeroki asortyment odzieży streetwear’owej. Wejdź na naszą stronę www.membrana.pl, aby obejrzeć najlepsze kolekcje. Skateshop to świetna alternatywa dla dużych sieciówek odzieżowych. Mogą się u nas ubierać oczywiście oddani fani konkretnych hip-hopowych artystów, członkowie subkultur, ale Membrana Rap Gra to tak naprawdę miejsce dla każdego, kto lubi wygodne, stylowe ubrania. Dzisiaj streetwear stanowi najbardziej awangardową część mainstreamu.

Ganja Mafia

Ganja Mafia jest marką odzieżową stworzoną przez rapera Kaliego. Jego twórczość muzyczna skupia się wokół tematu legalizacji marihuany, ale streetwearowe kolekcje firmy są przede wszystkim bardzo estetyczne i świetne jakościowo. Tematem przewodnim wielu nadruków jest rzeczywiście gandzia, ale także osoby, które jej nie palą na pewno docenią świetny luźny styl, jaki proponują projektanci marki. Precyzyjnie dobrana kolorystyka i ciekawe wzornictwo tworzą prawdziwy efekt wow. W ubraniach Ganja Mafii nigdy nie będziesz wyglądać banalnie.  

Prosto

Prosto Wear zostało założone przez Wojtka “Sokoła” Sosnowskiego z WWO i natychmiast stało się hitem rynku odzieżowego. W sprzedaży są dwie linie: Prosto i Prosto Klasyk. W obu przypadkach powstają całe, odrębne kolekcje dla kobiet i mężczyzn. Styl, w którym zaprojektowane są ubrania sygnowane logo Prosto można określić jako sportową elegancję. Jego zaletą jest właśnie prostota kroju i jasne barwy. Firma udowadnia, że luźne, sportowe ubrania mogą wypadać naturalnie w każdej sytuacji, nawet tam, gdzie przeważnie wymaga się elegancji.

Pit Bull

Firma Pit Bull West Coast powstała w Niemczech, ale dzisiaj to Polska jest miejscem produkcji i dystrybucji towarów na cały świat. Marka specjalizuje się w fightwearze i sportswearze — ubiera między innymi zawodników MMA i ma podpisaną umowę sponsorską z KSW. Dzięki otwarciu się na sporty ekstremalne np. bmx, downhill, kitesurfing czy motocross Pit Bull zyskał ogromną popularność wśród klientów. Charakterystyczne dla marki cechy to wyszukany design, ciekawe grafiki i sportowe kroje. Pit Bull odzież to propozycja dla aktywnych i odważnych. Osoby, które mają w sobie prawdziwego ducha walki na pewno docenią możliwości stylizacyjne, jakie stwarza marka.

El Polako

Firmę El Polako założył znany poznański raper DonGURALesko. Filozofia marki opiera się na pozytywnym przekazie — jej ciuchy przeznaczone są dla aktywnych ludzi pełnych pasji. Intensywna kolorystyka ma odzwierciedlać pełną energii postawę, jaka charakteryzuje samego założyciela. Luźne kroje zapewniają swobodę ruchu podczas realizacji nawet najśmielszych planów. Bluza męska z kapturem zapewnia komfort i dobry vibe każdego dnia.