Zdecydowanie się na jeden, konkretny obiekt, w którym będzie miało odbyć się wesele jest niejednokrotnie dla Państwa młodych czymś bardzo trudnym. Odwiedzając poszczególne obiekty chcielibyśmy dać się zauroczyć- zarówno pod względem miejsca, w którym przyjęcie miałoby się odbyć, także pod kątem wystroju sali, oferowanego menu oraz otoczenia danego obiektu.

Faktycznie- wszystkie te elementy są ważne i składają się w jedną całość. Czasem warto jednak poszukać odpowiedniego lokalu nawet trochę dalej od miejsca zamieszkania i dodatkowo oprócz przyjęcia zaplanować również dłuższy pobyt będący wstępem do podróży poślubnej. Taką możliwość daje nam chociażby Grand Chotowa- przepiękny i luksusowy obiekt zlokalizowany w województwie podkarpackim. 

Dwie możliwości organizacji przyjęcia weselnego

Hotel Grand Chotowa posiada stylową, nowoczesną i bardzo elegancką restaurację szlachecką, w której takie wesele można zorganizować. Minimalna ilość osób na takim przyjęciu jest do indywidualnego ustalenia, maksymalnie natomiast na tej sali może się zmieścić setka gości. Wygląd sali jest zachwycający i doskonale pasuje do jej "szlacheckiej" nazwy. Sufit w całości wykonany z naturalnego drewna o ciepłym odcieniu idealnie pasuje do beżów i szarości, które znajdują się na zasłonach czy też krzesłach. Duże okna i białe ściany dopełniają eleganckiego charakteru tej przestrzeni, którą dodatkowo można udekorować pięknymi, sezonowymi kwiatami. Restauracja ta na co dzień szczyci się pysznymi, nieszablonowymi daniami, które mogą również pojawić się na samym weselu. Organizacja imprezy w restauracji to doskonały sposób na piękne, stylowe wesele w kameralnym gronie. 

Załącznik:
Wesele2.jpg

Alternatywę w Hotelu Grand Chotowa stanowi organizacja wesela w Wehikule Czasu. Jest to zamek znajdujący się nad zalewem, bezpośrednio przy samej plaży. To spory obiekt, który może pomieścić nawet 250 gości, a co za tym idzie doskonałe rozwiązanie dla przyjęcia planowanego z rozmachem. Ze względu na fakt, że sala posiada także dodatkowe piętro- listę gości można rozbudować nawet do liczby 500. Obiekt jest duży, urządzony w nowoczesnej, eleganckiej kolorystyce. Posiada piękny, ładnie oświetlony parkiet, który idealnie sprawdza się podczas weselnej zabawy. Sceniczne nagłośnienie oraz projektory multimedialne stwarzają spore pole do popisu dla organizatorów imprezy oraz zatrudnionych muzyków. Ogromną zaletą tej sali stylizowanej na zamek jest jej przestronność. Trudno mówić tutaj o ścisku, dużo miejsca jest zarówno w przestrzeni ze stolikami jak i na parkiecie. Odpowiednio wcześniej można zadecydować w jaki sposób ułożone zostaną stoły- mogą to być kilkuosobowe stoliki bankietowe lub też długie ławy. 

Nie tylko wesele, ale i podróż poślubna

Sam hotel jest luksusowy i jest w stanie zapewnić noclegi sporej liczbie gości, bo nawet do 250 osób, w tym świeżo upieczonym małżonkom. Nie bez znaczenia jest jednak jego lokalizacja- jest to Podkarpacie i okolice Dębicy. Obiekt znajduje się w pięknych, wręcz malowniczych i magicznych okolicznościach przyrody. Do hotelu przylega jezioro, a dodatkowo jest on otoczony poprzez tereny leśne. Oprócz długich spacerów w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu, można tutaj wypożyczyć sprzęt wodny, a także skorzystać z parku linowego. Hotel pozwala na odpoczynek po trudach organizacji wesela oraz samej imprezie- można tutaj wyciszyć się, a także zadbać o swój wygląd poprzez możliwość skorzystania z licznych zabiegów SPA. Do dyspozycji gości pozostają zarówno zabiegi o charakterze upiększającym jak i te relaksacyjne. Ze względu na to, że hotel znajduje się w województwie podkarpackim- stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania całego tego obszaru. Można więc wybrać do takich miast jak Rzeszów, Krosno czy Sanok, a także można podjąć się wyprawy w góry. Jak więc widać, organizacja wesela w hotelu Grand Chotowa to doskonały sposób nie tylko na eleganckie przyjęcie, ale i na późniejszy wypoczynek i podróż poślubną.