Dzień Babci obchodzimy 21 stycznia, a Dzień Dziadka 22 stycznia. Z okazji tych świąt wiele osób zastanawia się, co podarować ukochanej babci lub dziadkowi. Mają już dość nudnych prezentów – czekoladki, kawa, perfumy czy dobry alkohol to wprawdzie podarunku uniwersalne, ale dawane co roku mogą przestać sprawiać radość. Dlatego też proponujemy top 3 sprawdzone pomysły na to, co kupić na prezent babci i dziadkowi!

Podarunek, który pomaga wypocząć i się zrelaksować, czyli fotel bujany

Co kupić na prezent babci i dziadkowi? Zdecydowanie fotel bujany! Jest to rewelacyjny mebel wypoczynkowy, zapewniający komfort każdej osobie, która na nim usiądzie. Za sprawą łagodnego kołysania umożliwia wypoczynek i pełen relaks. To mebel, w którym usiąść można podczas czytania książki, gazety, robienia na drutach, czy podczas prowadzenia długich rozmów lub snucia rodzinnych opowieści. Fotel bujany to niewątpliwie podarunek, który spodoba się wszystkim babciom i dziadkom.

Co kupić na prezent babci i dziadkowi? Postaw na wiklinowe meble

Twoja babcia i dziadek są ciągle aktywni fizycznie? Odpoczywają głównie w ruchu, także fotel bujany to nie prezent dla nich? Interesującą alternatywą może być wybór tradycyjnych foteli wykonanych z wikliny. Materiał ten jest od wielu lat bardzo modny, z pewnością pozostanie na topie także przez kolejne sezony. Meble wykonane z wikliny, takie jak fotele lub krzesła, pomagają stworzyć we wnętrzu przytulną, domową atmosferę. Można dobrać do nich wiklinowy stół. To trafiona dekoracja do sypialni, salonu czy jadalni. Sprawdzą się one również na balkonie lub tarasie. Wiklinowe fotele dla babci lub dziadka z okazji ich święta to niemal zawsze trafiony prezent. Z pewnością dziadkowie będą mogli usiąść na nich podczas spożywania zdrowego posiłku, picia wspólnej kawy, czy oglądania ulubionego filmu.

Wiklinowe kosze idealne na zakupy babci i dziadka

Szukasz pomysłu na to, co kupić na prezent babci i dziadkowi? Strzałem w dziesiątkę będzie wiklinowy kosz zakupowy! Ma on wiele zastosowań. Można używać go do przenoszenia zakupów zrobionych w sklepie lub na targu, podczas plenerowych wycieczek, wypraw w góry, a nawet w czasie ogrodowych prac. Ciekawą propozycją jest także umieszczenie w nim kwiatów. Piękne kosze wiklinowe znajdziesz np. w e-sklepie https://wiklinowa-wies.pl/ – to wyroby wykonane ręcznie z wysokogatunkowej, naturalnej wikliny. To propozycja idealna na prezent dla babci i dziadka, która nie tylko ładnie się prezentuje, ale jest też wyjątkowo funkcjonalna.