Nie od dziś wiadomo, że panie uwielbiają błysk i wszelkiego rodzaju błyskotki. Nic więc dziwnego w tym, że ciągnie je do tych wszystkich biżuteryjnych ozdób, którymi bardzo chętnie uzupełniają i urozmaicają swoje dzienne i wieczorowe stylizacje. Modna biżuteria to coś, co po prostu trzeba mieć.

Nie warto jednak ograniczać się tutaj wyłącznie do sięgania po dodatki z sieciówek, bo przecież biżuteria Kraków doskonale je zastępuje, a nawet niesie ze sobą większą wartość. Z jej pomocą nawet najzwyklejszy strój uzyska nienaganny i wyrazisty charakter. Nie trzeba mieć więc olbrzymich pieniędzy na koncie, by dobrze się ubierać i dbać o swoją atrakcyjność. Moda polega na opanowaniu sztuki dobierania do strojów odpowiednich dodatków. Które z nich będą więc najchętniej noszone w tym roku? Zapoznaj się z dalszą częścią tego artykułu a zaraz poznasz odpowiedź na to pytanie!

Jeśli chodzi o kolczyki czy ozdoby na uszy, tym razem wybieramy wyłącznie te w największych rozmiarach. Rezygnujemy z noszenia wkrętek czy małych perełek, które są może wygodne, ale niestety zwykle pozostają niezauważalne dla innych. Kolczyki mają zaskakiwać rozmachem i ekstrawagancją. Muszą być maksymalnie długie albo przynajmniej duże. Musi być je widać i to nawet z daleka. Zdobione dodatkowymi piórkami, metalowymi elementami lub kolorowymi kamyczkami wprowadzą do stroju umiarkowaną dawkę stylowego przepychu. Nikt nie przejdzie obojętnie obok takich wspaniałych ozdób!

Od paru ładnych lat modna jest również biżuteria artystyczna przypominająca łańcuchy. Trend ten wciąż nie przemija i dalej pozostaje aktualny. To dobra wiadomość dla tych kobiet, które zdążyły już zaopatrzyć się w masywne srebrne lub złote łańcuchy. Zawsze jednak warto kupić sobie coś nowego. W tym sezonie łańcuchy przybiorą jeszcze bardziej zaskakującą formę, ponieważ będą dodatkowo zdobione rozmaitymi barwnymi kamyczkami. Nie muszą być zresztą noszone wyłącznie na szyi. Modne staną się również bransolety przypominające mniejsze łańcuchy o grubych ogniwach. A jeżeli wolisz postawić na klasykę dobrym rozwiązaniem dla Ciebie może być biżuteria z pereł.

Zwiewnymi i kolorowymi dodatkami warto też uzupełniać typowo plażowe stylizacje. Modna i jakże kolorowa oraz mocno dekoracyjna biżuteria artystyczna stanie się fantastyczną ozdobą każdego stroju kąpielowego, szortów, sukienki czy pareo. Na plaży śmiało można nosić dodatki nawiązujące do stylów boho i etno, czyli te dekorowane lekkimi piórkami, muszelkami bądź plecionkami. Zaszalej i pokaż się na plaży z najlepszej strony!