Zdecydowałeś się na remont? A może - urządzasz łazienkę od podstaw? Bez względu na okoliczności, musisz wybrać odpowiednią armaturę łazienkową. Konieczny będzie zakup nie tylko wanny lub prysznica - niezbędna okaże się również umywalka naszafkowa. Czym się kierować w trakcie podejmowania decyzji? Jak wybrać najlepsze rozwiązania? Podpowiadamy!

Czego faktycznie potrzebujesz?

Zanim zdecydujesz się na konkretne rozwiązania do łazienki, zastanów się, co mogą Ci ułatwić i do jakich czynności mogą okazać się niezbędne. To, jaka w konsekwencji będzie aranżacja, zależy od Twojego stylu życia. Jednak nie tylko! Istotny jest także metraż, ilość domowników i przeznaczenie pomieszczenia (niektórzy w łazience wyłącznie dbają o higienę, inni dodatkowo piorą i przechowują środki czystości i akcesoria do sprzątania). 

Jesteś jedynym użytkownikiem łazienki? Postaw na prysznic. To dobre rozwiązanie - pozwala zaoszczędzić przestrzeń i wykorzystać ją na przykład - na pralkę lub umywalkę naszafkową. W domu mieszkają również dzieci? Warto rozważyć montaż wanny. Obawiasz się, że będziesz musiał zrezygnować z innych elementów wyposażenia, bo ta zajmie zbyt dużo miejsca? Okazuje się, że dobrze dopasowana umywalka naszafkowa zmieści się także w małym wnętrzu. W ofercie sklepu Cudna Łazienka znajdziesz zarówno niewielkie, kwadratowe modele, jak i nieco dłuższe, ale równie wąskie, prostokątne. 

Umywalki naszafkowe - jaką wybrać?

Wybór umywalki naszafkowej to również istotna rzecz. Oprócz wyglądu wizualnego, który powinien wpasować się w styl pozostałej części aranżacji, ważne jest to z jakiego materiału została wykonana. Możesz zdecydować się na umywalkę ceramiczną lub dolomitową. Przed podjęciem decyzji powinieneś jednak zapoznać się ze specyfikacją danego produktu. Okazuje się, że dolomit ma “to coś”!

Umywalki dolomitowe

W ofercie sklepu Cudna Łazienka znajdziesz szeroką ofertę umywalek naszafkowych, odpowiadających na Twoje potrzeby. Clever - 500 to umywalka dolomitowa w kolorze białym. Dolomit jest nowoczesnym materiałem, dzięki któremu można wykonać umywalkę o dowolnym kształcie. Cechuje się również idealnie gładką powierzchnią, dzięki czemu jest bardzo przyjemna w dotyku. Oprócz wysokiej jakości wykonania i satysfakcji z użytkowania, doskonale wpasuje się w klimat nowoczesnej, pełnej błysku łazienki. 

Łazienka musi do Ciebie pasować!

Podejmując decyzję, jakie akcesoria wybierzesz do łazienki, kieruj się przede wszystkim potrzebami swoimi i pozostałych domowników. Dzięki temu ostateczny wygląd pomieszczenia będzie służył wszystkim, jednocześnie - zachwycając również gości.