Na rynku odzieży dziecięcej ciągle to samo – proste kroje, pozbawione jakiejkolwiek oryginalności, krzykliwe kolory i nadrukowane postacie z modnych akurat bajek. Wieje nudą, prawda? Nic więc dziwnego, że rodzice szukają w sieci alternatywy, tak dla siebie jak i dla swoich pociech. Producent ubranek dla dzieci TUSS to powiew świeżości, który przykuł naszą uwagę. Jeśli szukacie miejsca, gdzie projektuje się z pasją i bardzo oryginalnym pomysłem, oferta TUSS może przypaść wam do gustu!

Odzież dziecięca – producent TUSS i jego kreacje dla mam i dzieci!

A może by tak na chwile walnąć w kąt dress code i znowu poczuć się dzieckiem? Założycielka marki TUSS – producenta odzieży dziecięcej z Kalisza – wpadła na ten pomysł jakiś czas temu, projektując sezonowe zestawy dla siebie i swoich pociech. Pomysł to strzał w dziesiątkę – odzież dla mam i dzieci jest jak zastrzyk nowej energii w szafie każdej kobiety. Producent ubranek dla dzieci zebrał najlepsze jego zdaniem elementy mody dziecięcej i mody dla dorosłych i połączył to w oryginalny projekt. Zestawy dostępne są w rozmiarach standardowych dla dorosłych, oraz w wersji mini, dla dzieci.

Producent ubrań dla dzieci TUSS nie ogranicza się wyłącznie do jednakowych ubrań dla mam i córek. W ich kolekcji znajdziemy także odzież, która projektowana jest z zachowaniem tego samego stylu oraz elementów ozdobnych, ale różniąca się fasonem. Odzież dziecięca tej marki w uroczy sposób pokazuje, jak łatwo przełamać utarte schematy modowe i ile frajdy daje zarówno mamom, jak i dzieciom, noszenie ubrań z tej samej kolekcji.

Polskie ubrania dla dzieci – dlaczego warto mieć w szafie wspólny zestaw dla mam i pociech?

Największą popularnością cieszą się kolekcje letnie. Wakacje to najlepszy okres na wspólne spędzanie wspólnego czasu. Producent ubrań dla dzieci TUSS mocno rozbudował swoją kolekcję letnią – zainteresowanie luźnymi, kolorowymi zestawami dla mam i dzieci wzbudziły na rynku olbrzymie zainteresowanie.

Odzież dla mam i dzieci z kolekcji letniej w miły dla oka sposób łączy lekki, wakacyjny klimat. Wspólne ciuchy budzą wiele uśmiechu na plaży, w parku czy w trakcie letniego pikniku za miastem. To dobra pora, by się przełamać i spróbować, jak oczyszczające i wyzwalające dla polskich mam jest na chwilę znów poczuć się dzieckiem, wrzucić na siebie coś wygodnego, kolorowego i zabawnego i spojrzeć na świat oczami swoich dzieci!

Warto zwrócić uwagę także na kwestie „poza modowe”. Producent ubrań dla dzieci TUSS w ciekawy sposób, poprzez swoje zestawy, pozwala na zbliżenie się rodziców i dzieci; pokonanie dzielących ich barier wiekowych i znalezienie wspólnych mianowników. Dzieci mocno identyfikują się ze swoimi rodzicami – możliwość noszenia tych samych, lub podobnych ciuchów co mama, to powód do dumy i wielkiej radości. W ten sposób dzieciaki uczą się zwracać uwagę na to co noszą – to owocuje w przyszłości, gdyż wyrabia ich dobry gust.

Jeśli więc zastanawiacie się, gdzie kupić fajne ubrania dla dzieci, to warto odwiedzić stronę polskiego producenta odzieży dziecięcej TUSS i szukać ich kolekcji w wybranych butikach (lista sklepów na stronie producenta). Zakupy wspólnych zestawów dla mam i dzieci to kupa frajdy dla jednych i drugich. Z całą pewnością będzie to coś „innego”, ciekawego tak dla was, jak i dla wszystkich, którzy z uśmiechem będą was obserwować!