Wiele par z kilkuletnim czy kilkunastoletnim stażem skarży się często na brak ciekawości w łóżku i na nadmiar rutyny. Kochamy się w tej samej pozycji, z taką samą częstotliwością i w tym samym czasie. Zawsze zgaszone światło, szybki seks i mało przyjemności. Wiele osób traktuje seks tylko jako sposób zaspokojenia oraz obowiązek względem żony czy męża.

Jednak tak być nie musi. BDSM, które jakiś czas temu zaczęło zdobywać popularność w naszym kraju rozwiało te wątpliwości. Ale obudziło i coś jeszcze…

 

Miłość do skóry

Bowiem samo BDSM jest rozkoszą dla tych, którzy to czują i lubią. Jednym z podstawowych elementów wyposażenia kochanka w tym stylu jest skóra. To niezwykły materiał, który z jednej strony jest bardzo wytrzymały i nieprzyjemny, z drugiej wyjątkowo erotyczny. Pojawienie się w łóżku skóry bardzo często zwiastuje nutkę niepewności, przyjemności i podniecenia.

 

W czym skóra w łóżku?

Coraz częściej zdarza się, że klienci seks shopów proszą o dostawę sukienek skórzanych. Dlaczego? Okazuje się, że ich założenie jest dla mężczyzn niezwykle podniecające i sprawia, że zaczynają oni myśleć o kobiecie zupełnie inaczej. Aby przerwać nudę w łóżku wystarczy odwiedzić stronę dobrego sklepu ze skórzaną bielizną erotyczną, po czym zamówić dla siebie coś specjalnego. Satysfakcja gwarantowana.

 

Jakie są możliwości?

Skórzanych rzeczy na rynku jest obecnie bardzo dużo. Są to nie tylko gorsety czy pasy do pończoch, ale właściwie każdy element bielizny erotycznej, np.:

  • Biustonosze,
  • Stringi,
  • Figi,
  • Stringi męskie,
  • Bokserki męskie,
  • Obroże,
  • Kajdanki,
  • Pejcze, baty, bicze,
  • Body i wiele innych.

W tym wypadku możemy mówić o prawdziwym wysypie sukienek skórzanych oraz innych tego typu produktów. Dlaczego? Bo Polacy przestali bać się swojej płciowości, seks przestał być aż takim tematem tabu jak kiedyś, a w związku z tym ludzie zaczęli poszukiwać szczęścia.

Także łóżkowego.

 

Nastrój, atmosfera i skóra

Jednak jednym z najczęściej wykorzystywanych gadżetów pozostaje wciąż sukienka skórzana. To idealny oręż w zabawie w stylu BDSM. To właśnie w tym stylu skóra pełni podwójną rolę. Jest elementem karcącym, karzącym oraz podniecającym, ale i ma za zadanie krępować, zakrywać i towarzyszyć zmysłom.

 

Jak wybrać skórzaną bieliznę?

A czym się kierować przy wyborze? Przede wszystkim sukienka skórzana musi być dopasowana. Często obcisła, tak by podkreślała kobierce kształty. Po drugie musi się dawać łatwo zdjąć. Nie ma nic gorszego niż facet niepotrafiący poradzić sobie ze zdjęciem bielizny kobiety. Po trzecie musi doskonale wyglądać i być wykonana z dobrych materiałów. To nie tylko kwestia estetycznej przyjemności patrzenia, ale także bezpieczeństwa dla noszącej.

Skórzane elementy wyposażenia garderoby do łóżka to wyjątkowy rodzaj zabawek erotycznych. To ubranie, które partner będzie chciał jak najszybciej zdjąć. A przecież w BDSM chodzi o to, by nie dać sobie pozwolenia na tak szybkie spełnienie. A może komuś nie dać?