Wyjątkowa chwila, jaką niewątpliwie jest ślub, zasługuje na niezwykłą oprawę. Na atmosferę uroczystości, poza miejscem i muzyką, olbrzymi wpływ mają detale. Zasługują one na szczególnie dużą uwagę, są przecież jak przyprawa, która może zmienić smak całego dania.

Tu nie ma miejsca na półśrodki

Rezerwacja sali, ustalenie menu, dobór kwiatów. Do tego fryzjer, kosmetyczka, ostatnie przymiarki. Obowiązków jest naprawdę dużo, a wraz ze zbliżaniem się upragnionej daty ich lista nie tylko nie chce zmaleć, ale wręcz się rozrasta. No i jeszcze zaproszenia. Tych ostatnich nie warto odkładać na ostatnią chwilę, poza oczywistą funkcją informacyjną odgrywają one jeszcze jedną, ważną rolę - stanowią pierwszy kontakt ze światem nowożeńców. Warto zadbać, aby pozostawiły jak najlepsze, niezatarte wrażenie.

Teoretycznie sprawa jest prosta. Kuzyn zna się na komputerach, więc przygotuje projekt, druk zlecimy w drukarni internetowej, będzie szybko i tanio. Niestety praktyka wygląda zupełnie inaczej. Drukarnia zasypie nas pytaniami o gramaturę papieru i sposoby uszlachetnienia. Już sama próba zrozumienia fachowej terminologii może spowodować ból głowy, a okres przed ślubem to nie najlepszy czas na poznawanie definicji hotstampingu, czy kalandrowania. Z kolei przygotowany amatorsko projekt ma raczej małe szanse, aby zauroczyć parę młodą i zaproszonych gości.

fot. jdstyle.pl

Stylowo i elegancko

Ślub jest wydarzeniem tak szczególnym, że zasługuje na nietuzinkową, wręcz królewską oprawę. Nie ma tu miejsca na przypadek, dlatego właściwą wersją zaproszeń będą zaproszenia ślubne Royal. Stylistyka inspirowana charakterystycznym dla światowych elit designem łączy ponadczasowe wzornictwo z możliwościami oferowanymi przez najnowsze technologie. Efektem jest produkt niebanalny, wykonany z należytą starannością i zachwycający oryginalnymi dodatkami. Połączenie różnych faktur, uzupełnione zgodnie z wolą pary młodej tasiemka lub perłą, stylowe ornamenty i elegancka koperta chroniąca to małe dzieło sztuki zachwyci od pierwszej chwili i na długo pozostanie w pamięci gości.

W poszukiwaniu jakości i stylu warto skierować kroki w stronę jednej z firm specjalizujących się w produkcji papeterii ślubnej. Pomoc ze strony osób, dla których praca jest także pasją, pozwoli dokonać wyboru idealnie uzupełniającego zaplanowaną atmosferę uroczystości. Przy tej okazji warto zwrócić uwagę nie tylko na zaproszenia, ale też pozostałe dodatki z zakresu papierniczej galanterii ślubnej. Konsekwentnie dobrane winietki na stoły, opakowania i zawieszki na alkohol, czy wreszcie karty z podziękowaniami zgodne stylistycznie z oprawą tego wyjątkowego święta, pomogą stworzyć spójny, stylowy obraz, którego wspomnienie będzie najlepszą pamiątką dla wszystkich uczestników.