Każda para młoda marzy o tym, aby goście wspominali ich wesele jako piękne i wyjątkowe wydarzenie. Pomóc w tym mają oferty firm weselnych, które proponują coraz to nowsze i bardziej zaskakujące atrakcje. Jest fotobudka, fontanna z czekoladą, występ kabaretowy, a nawet koncert popularnego muzyka.

Co wybrać, jeżeli wesele trwa tylko kilka godzin, a Wasze finanse są ograniczone? Ciekawym pomysłem mogą być stoły tematyczne. To propozycja, która na pewno przypadnie do gustu wszystkim biesiadnikom. Firmy weselne kuszą stołami o różnorodnej tematyce – są stoły ze słodkościami, wiejskimi wędlinami lub koktajlami. Nie wiesz, co wybrać? Przeczytaj ten artykuł – w nim znajdziesz odpowiedź.

Stół tematyczny zgodny z porą roku

Stół tematyczny dobrze jest wybrać w oparciu o porę roku, w czasie której odbędzie się wesele. Ciekawą propozycją może być na przykład stół z lemoniadą. Ustawione na nim wysokie szklanki z kolorowymi słomkami oraz dzbanki z napojami domowej roboty ugaszą pragnienie każdego zmęczonego tańcem weselnika. Inną propozycją może być na przykład budka z lodami – zatrudniony na jeden wieczór pracownik wyczaruje Waszym gościom orzeźwiające desery. Przyjęcie weselne latem dobrze jest zorganizować w miejscu, gdzie goście będą mieli możliwość zaczerpnięcia świeżego powietrza, a nie tylko ochłodzenia się lodami czy napojem. Takim obiektem jest na przykład Gościniec Banasiówka – http://gosciniecbanasiowka.pl/. Na zimowe miesiące z kolei polecane są stoły z sycącymi i rozgrzewającymi smakołykami. Wiejski stół z domowymi szynkami i kiełbasami wydaje się być do tego stworzony. Jeżeli Twoi biesiadnicy to wegetarianie, zamiast stołu z mięsem możesz wybrać stół z różnymi rodzajami serów. Takie produkty szybko uzupełnią utracone podczas tańców kalorie. Przy wyborze sali weselnej zapytaj, czy w cenę jej wynajęcia nie wliczona jest opcja stołu tematycznego. Wiele domów weselnych w Krakowie ma taką właśnie propozycję w swojej ofercie.

Stół tematyczny dopasowany do wieku gości

Pamiętajcie o tym, aby zadbać o wszystkich Waszych gości. Najmłodsi uwielbiają słodycze, dlatego im bez wątpienia przypadnie do gustu słodki stół ze słodkościami. Wiele sal weselnych w Krakowie ma bardzo ciekawe pomysły na tego typu atrakcje. Możecie zdecydować się na przykład na stół z muffinami w kolorowych papilotkach lub z donutami, które najmłodsi będą mogli sami przyozdobić, a później ze smakiem zjeść. Dobrą propozycją są także stoły z jednym rodzajem słodyczy – czekoladą, żelkami, piankami czy pralinami. Hitem Waszego wesela może się okazać nieco mniej słodsza propozycja, czyli tak zwany „popcorn bar”. To stół z prażoną kukurydzą w kilkunastu smakach. Nie zapomnijcie o stole tematycznym dla dorosłych. Ich na pewno ucieszy pokaz barmański i możliwość degustacji różnego rodzaju trunków. Przed podjęciem decyzji odnośnie sali weselnej dokładnie zapoznajcie się z ofertą interesującego Was miejsca, ale także z jego wyglądem i historią. Krakowski Gościniec Banasiówka urządzony jest w taki sposób, że doskonale sprawdzi się do wesel w każdej stylizacji – http://gosciniecbanasiowka.pl/o-nas.html.

loading...
  Polecamy książki

Porady dla czytelników

loading...
Zdrowie i uroda
Finanse
Firma
Prawo i Podatki
Gadżety i Hobby
Moda i Trendy
Budownictwo
loading...
Polecane artykuły