artykuły tematyczne

Porady

Artykuły zawierają lokowanie produktu, marki lub wskazanie sponsora

Stylowy piesek: butik dla wymagających właścicieli

Każdy, kto dba o swojego pupila, traktuje go niczym członka rodziny. Zwierzę to wielka odpowiedzialność i trzeba wiedzieć, jak zapewnić mu odpowiednie warunki życia i szczęście. Co można znaleźć w butikach dla piesków wymagających właścicieli?

Jakie akcesoria można kupić w dobrym butiku dla psów?

Wśród akcesoriów w butiku dla psów nie może zabraknąć obroży oraz smyczy. To podstawa wyposażenia dla każdego właściciela czworonoga. Bez tych przyrządów nie powinno się wychodzić na spacer. Przy wyborze obroży trzeba koniecznie zwracać uwagę na jej obwód, ponieważ poszczególne rasy psów potrzebują zupełnie innych rozmiarów. Jeśli chodzi o smycze, to najlepiej sprawdzają się te o regulowanej długości.

 

Kolejnym akcesorium niezbędnym w psiej wyprawce jest miska na jedzenie i picie. Wymagający właściciele stawiają często na stylowe, ceramiczne modele, które bardzo elegancko wyglądają. Pieski o długiej sierści chętnie noszą spinki i kokardki, dlatego warto zaopatrzyć się w modne dodatki o ciekawych kształtach. Można kupić m.in. spinki w kształcie korony, serduszka, króliczka, deseru, motylka czy gwiazdki.

Ubranka dla piesków i suczek

Niektóre pieski zamiast obroży wolą szelki. Można znaleźć je w dziale z akcesoriami oraz ubrankami. W szerokiej ofercie stylowych butików znajduje się kilka rodzajów szelek, np. takie na rzep lub typu guard. Właściciele psiaków często kupują dla swoich pupili modne bluzy. Dzięki nim zwierzę nie tylko wygląda słodko, a ponadto jest mu cieplej podczas chłodnych dni. Bardzo wygodne w zakładaniu i zdejmowaniu są modele z napami.

 

Jeśli chodzi o ubrania dla psów, da się kupić również cały dres. Spodnie połączone z bluzą zapewniają jeszcze większy komfort czworonogowi. Najlepiej wypadają modele bawełniane, które pozwalają na odpowiednią cyrkulację powietrza i nie powodują przegrzania. W dresach dla psów ciekawie wyglądają kaptury.

 

Z psem na spacer trzeba wychodzić każdego dnia, nawet gdy pada deszcz. Wtedy sprawdzają się kurtki przeciwdeszczowe, dzięki którym pupil może śmiało biegać po trawie bez zmartwień o wyziębienie. Na deszcz idealne są też wodoodporne kombinezony, które chronią wszystkie łapki i pozwalają jeszcze na założenie kaptura.

NAWIGACJA

WYRÓŻNIONE

Tags

Kategorie

Artykuł sponsora/partnera - zawiera lokowanie produktu/marki