Kwiaty i pory roku są ściśle powiązane ze sobą. Większość kwiatów jest dostępnych tylko w konkretnych okresach roku . Przygotowaliśmy krótki przewodnik, który zabierze Cię w podróż przez wiosenny powiew świeżości oraz letni upalny dzień.

Kwiaty i pory roku są ściśle powiązane ze sobą. Większość kwiatów jest dostępnych tylko w konkretnych okresach roku . Przygotowaliśmy krótki przewodnik, który zabierze Cię w podróż przez wiosenny powiew świeżości oraz letni upalny dzień.

Wiosna

Wiosna to okres budzenia się nowego życia. Rośliny rozkwitają, a zwierzęta budzą się z zimowego snu. Wiosna niesie za sobą sobą nowe nadzieje. W atmosferze świętowania końca długiej i okrutnej zimy, ludzie snują nowe plany, pomysły i idee.

Kwiaty w wiosennym bukiecie powinny wnosić powiew świeżości, odrobinę zieleni oraz wzbudzać pozytywne emocje. Pastelowe kolory symbolizują nadchodzące ciepło i pełnię życia. Wiosenna mieszanka kolorów zachęca do kreatywnego łączenia barw. Nie bój się sięgnąć po bogactwa przyrody i postaw na bardziej ekstrawaganckie rozwiązania.

Sezonowe kwiaty wiosenne: hiacynty, amaryllisy, orchidee, narcyzy, róże, tulipany, piwonie, lilie, krokusy, przebiśniegi.

Lato

Lato to czas ciepła i ładnej pogody. Największy wzrost roślin jest odnotowywany właśnie latem. Roślinność jest bujna, a świat - żywy i kolorowy.

Lato kojarzy się każdemu z podróżami i wypoczynkiem na łonie natury. Wszędzie jesteśmy otoczeni przez piękne, kolorowe kwiaty, które upiększają zdjęcia i działają rozluźniająco na nasze samopoczucie.

Układając bukiet latem, masz wielkie szczęście – takiego wyboru kwiatów nie będziesz mieć podczas żadnej innej pory roku. Sprawdzona praktyką jest łączenia w letnich bukietach, kwiatów sezonowych oraz tych, które są dostępne cały rok np. lilii, gerberów, róż czy storczyków. Lato to najgorętszy okres w branży weselnej, warto dodać trochę bieli do swoich aranżacji.

Sezonowe kwiaty letnie: amarantusy, ceolezje, gardenie, hortensje, irysy, słoneczniki, chabry, goździki, cynie.

Nie masz pomysłu na bukiet sezonowy? Skorzystaj z usług kwiaciarki internetowej. Układamy bukiety na ślub oraz inne wyjątkowe okazje. Śledzimy trendy, nasze wykonania mogą być zarówno uniwersalną kompozycją, jak i podkreśleniem otaczającej scenerii. Nie musisz wychodzić z domu – zamawiasz kliknięciem myszki, a my ekspresowo dostarczamy bukiecik do adresata. Działamy w mniejszych i dużych miastach, zarówno w Warszawie, jak i Białymstoku.

Kwiaciarnia Gaja – https://www.wyslijkwiaty.com. Zapraszamy!

loading...
  Polecamy książki

Porady dla czytelników

loading...
Zdrowie i uroda
Finanse
Firma
Prawo i Podatki
Gadżety i Hobby
Moda i Trendy
Budownictwo
loading...
Polecane artykuły