Czasem pomysł na prezent dla przyjaciółki wpada do głowy niemal sam. Innym razem trzeba się nad nim poważnie zastanowić – a mimo upływu czasu i coraz bardziej wzmożonych wysiłków oryginalnej koncepcji wciąż brakuje. Warto wtedy postawić na prezent personalizowany.

Dlaczego właśnie upominek z personalizacją okazuje się najlepszym wyborem?

Każda dobra przyjaciółka z łatwością znajdzie odpowiedź na to pytanie. Chodzi bowiem o to, aby upominek był jak najlepiej i jak najbardziej trafnie dopasowany do osoby, którą zamierza się obdarować. Prezenty personalizowane idealnie się do tego nadają, ponieważ można umieścić na nich samodzielnie wybrane napisy, a niekiedy także własne zdjęcia. Dzięki temu każda rzecz nabiera absolutnie indywidualnego charakteru. Jest niepowtarzalna – dosłownie.

Znając najlepiej swoją przyjaciółkę, można wtedy tak dobrze dopasować upominek, zupełnie jakby obdarowana przygotowywała go dla siebie sama. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że w niektórych przypadkach nawet nie „tak dobrze”, a wręcz lepiej. Spójrzmy zresztą na przykłady.

Personalizowany prezent dla przyjaciółki, czyli wyjątkowa niespodzianka

Jedną z ciekawszych propozycji, jeśli chodzi o upominek, który można wręczyć przyjaciółce, jest szklana szkatułka na biżuterię PREZENT DLA NIEJ. To rzecz niezwykle elegancka, łącząca klasyczne, przejrzysta szkło z metalem w kolorze różowego złota. Na tym jednak nie koniec, ponieważ na wieku szkatułki znalazło się miejsce na indywidualny grawer. Można tym samym „podpisać” prezent, zadedykować go obdarowywanej osobie. Innym z ciekawych i zdecydowanie praktycznych pomysłów na upominek jest personalizowany leżak dla przyjaciółki APEROLE TO. Żartobliwa gra słów, personalizowane i regulowane oparcie, a także to, co najważniejsze, czyli zachęta do tego, aby pozwolić sobie na trochę luzu i odpoczynku – jeśli istnieje doskonały prezent dla przyjaciółki, prawdopodobnie to właśnie on.

Czy to już koniec możliwości? Bynajmniej! Świetnie w roli upominku sprawdzi się też poduszka ze zdjęciem duża TWOJA TWARZ. Nie ma to jak przytulić się do ulubionego oblicza… a czy będzie to oblicze własne czy też to należące do najbliższej przyjaciółki – każdy powinien zdecydować we własnym zakresie. Niezależnie od tego, którą wersję wybrać, można mieć pewność, że upominek na pewno okaże się dla obdarowanej dużym zaskoczeniem. Dużym i miłym, dodajmy.

Co jeszcze można kupić przyjaciółce? Oto kilka podpowiedzi.

1. Maski papierowe z własnego zdjęcia

2. Maszyna do lodów tajskich

3. Żelki o smaku Prosecco

4. Zestaw do przygotowywania mrożonej kawy

5. Ciekawa kartka okolicznościowa

6. Personalizowany koc na chłodne wieczory

7. Efektowny stojak na biżuterię

8. Wieczne róże w boksie

9. Kosmetyczka z naturalnej skóry

10. Zestaw to pielęgnacji twarzy

Nie zapominajmy również o tym, że dobry prezent dla przyjaciółki wcale nie musi być materialny. Coraz więcej osób wychodzi z założenia, że przeżyte doświadczenia są zdecydowanie więcej warte niż jakiekolwiek przedmioty. Jeżeli do tych osób zalicza się także przyjaciółka, można pomyśleć np. o tym, aby zabrać ją ze soba na wystawę czy do muzeum. Nikt na pewno nie obrazi się za propozycję spędzenia dnia w spa, wyjście do kina, kolację w restauracji. Czasem wystarczy nawet zwyczajny spacer – cokolwiek, aby skutecznie oderwać się od codzienności. Odetchnąć świeżym powietrzem, przełamać rutynę, zrobić coś innego niż zwykle. A jeśli przy okazji pojawi się też sympatyczny podarunek, to na pewno nikt nie będzie narzekał.

Zajrzyj więc już dzisiaj na Crazyshop.pl – wybierz oryginalny pomysł na prezent dla przyjaciółki, a następnie dodaj mu indywidualnego charakteru za pomocą spersonalizowanych napisów.