Wiosna to czas prac ogrodowych, bo gdy przyroda budzi się do życia, konieczne jest zadbanie o cały teren. I to niezależnie od tego, czy uprawiasz ogródek warzywny, masz kwiaty na rabatach, czy jedynie zielony trawnik. Każdy kawałek natury potrzebuje pielęgnacji, by rozkwitać i cieszyć oko soczystymi barwami. Sprawdź, jakie narzędzia do pielenia będą Ci potrzebne, by sprawnie dbać o swój ogród.

Zadbaj o wysoką jakość swoich narzędzi do pielenia, a posłużą Ci przez lata

Wszystko, czego używasz do pielenia, powinno być wykonane solidnie i z dbałością o szczegóły. Dzięki temu będziesz mógł efektywnie zająć się swoim ogrodem. Komfortowe warunki są niezwykle istotne, gdy w grę wchodzi precyzyjna praca. Zadbaj o takie narzędzia ogrodnicze jak chwastowniki, pielaki, motyki i haczyki, a także widły. Kompleksowe wyposażenie jest bowiem podstawą sukcesu w ogrodnictwie. Zwróć uwagę, by wszystko, czego używasz, było dobrze wyprofilowane, dzięki czemu będzie dobrze leżało w Twoich dłoniach.

Austriackie narzędzia do pielenia wykonane z brązu

Narzędzia ogrodnicze, które zostały wykute z brązu, cechuje niebywała ostrość. A co za tym idzie, skuteczność działania. Brąz jest dobry dla gleby, dlatego używanie go wpłynie korzystnie na Twoje rośliny. To tak naprawdę stop miedzi z niewielką domieszką cyny. Przy każdym kontakcie z glebą uwalniają się do niej jony miedzi, dzięki czemu poprawia się jej jakość. Co ważne, miedź nie rdzewieje, będzie Ci więc służyła przez lata. 

Niemieckie narzędzia do pielenia wykonane ze stali narzędziowej


Stal narzędziowa gwarantuje Ci dożywotnią gwarancję. Jeśli więc szukasz trwałych, uniwersalnych i ponadczasowych artykułów, wybierz właśnie te. Ręcznie kute narzędzia do pielenia, w tym grabki znajdziesz np. w sklepie Uprawiaj. Ich cena zachęca do wyboru, co istotne, szczególnie gdy dopiero zaczynasz swoją przygodę z ogrodnictwem i nie chcesz inwestować zbyt wiele. Niemiecka precyzja zapewnia doskonały efekt Twojej pracy. Reszta jest już w Twoich rękach.Lekkie i eleganckie angielskie narzędzia do pielenia wykonane ze stali nierdzewnej

Narzędzia do pielenia ze stali mają dodatkowo wygodną i trwałą drewnianą rączkę. Wszystko to sprawia, że pracuje się nimi bardzo komfortowo i efektywnie. Zwykle stal nierdzewna jest mniej wytrzymała od stali węglowej, jednak stopy używane do wyrobu narzędzi muszą być odporne na rdzę. Wszystkie produkty mają gwarancję, dzięki czemu nawet w przypadku awarii możesz je wymienić na nowe. Przy prawidłowym użytkowaniu powinny jednak przetrwać nawet sto lat.