Choć inspiracji na prezenty świąteczne nie brakuje to Polacy wciąż mocną uwagę przykładają w kierunku elektroniki. Zobacz, jakie sprzęty najczęściej kupujemy pod choinkę dla siebie i bliskich!

Z prezentami na święta jest dokładnie tak samo, jak ze spełnieniem marzeń. Najpierw długo o nich mówimy, a później często odpuszczamy ich realizację, a bo za drogo, a bo nie ma w sklepie. Polacy zaczęli zauważać, że prezenty świąteczne lepiej kupować z głową i co ważne, w odpowiedzi na codzienne potrzeby. Dzięki temu, po pierwsze spełniamy marzenia, po drugie ułatwiamy sobie codzienne funkcjonowania, a po trzecie mamy naprawdę dużo frajdy z tego, że kupiliśmy coś fajnego.

To dlatego, elektronika ma się bardzo dobrze w zakresie najczęściej kupowanych gadżetów świątecznych. Wielu z nas obdarowuje nią nie tylko bliskich, ale i siebie, a co ważne, taki prezent służy nam na lata, często stając się ulubionym przedmiotem w domu!

Elektronika dla faceta - co kupujemy dla niego?

Przeciętna Polka jest kobietą praktyczną i bardzo wymagającą. Nic dziwnego, że swojemu mężczyźnie chce sprawić ogromną radość na święta i często kupuje dla nieco coś porządnego z elektroniki. Najczęściej obdarowujemy mężczyzn elektronicznym zegarkiem z rozbudowanymi funkcjonalnościami lub golarką, maszynką do strzyżenia, czy też słuchawkami.

W większym budżecie zdarzają się także prezenty z cyklu "mercedes". Należa do nich dobre smartfony, telewizory, a nawet komputer. Budżet ma spore znaczenia dla rodzaju prezentu, ale co ważne, szeroka oferta dostępnego sprzętu nikogo nie ogranicza. 

Elektroniczne ciekawostki dla kobiety - co najczęściej ląduje pod choinką?

Tutaj zdarzają sie różne ciekawe egzemplarze w postaci lokówki, prostownicy, czy też suszarki. Znajdziesz tu także ciekawy sprzęt z działu małe AGD, czy też domowego wyposażenia.

Wiele zależy od predyspozycji kobiety, ale jedno jest pewne, mężczyźni mają spore pole do manewru. Nic, tylko kupować elektroniczne hity na święta.

A co Polak kupuje sobie? Najczęściej oszczędza już kilka miesięcy, by na święta podarować sobie np. dobry telewizor, zestaw kina domowego, sprzęt grający, czy też komputer. Tego typu prezenty to inwestycja kilku tysięcy złotych, ale w okresie świątecznym warto polować na gorące oferty, których nie brakuje. 

Jedno jest pewne, wśród elektronicznych propozycji, każdy znajdzie coś, dla siebie! Przejrzyj propozycje Allegro, a dowiesz się co możesz kupić!