Zimowe atrakcje to coś, co tygryski lubią najbardziej! Białe szaleństwo na stoku, nauka jazdy na snowboardzie, czas spędzony z rówieśnikami i solidny odpoczynek od codziennych obowiązków – to i wiele wiele więcej czeka na Twoją pociechę!

Zimowy camp w Poroninie – dlaczego warto wysłać na nie swoje dziecko?

Zimowe szaleństwo na stoku to okazja do aktywnego wypoczynku, dotlenienia organizmu i nawiązania nowych znajomości. To również możliwość:

  • atrakcyjnego spędzenia czasu wolnego – z dala od komputera i smartfona, w przepięknych okolicznościach przyrody;
  • szlifowanie umiejętności jazdy na desce – każda nowa umiejętność dodaje Twojemu dziecku pewności siebie i czyni go śmielszym w relacjach z innymi, zwłaszcza z rówieśnikami; pod okiem instruktorów dziecko uczy się nowych technik snowboardowych;
  • sprawdzone trasy, stoki i wyciągi – Twoje dziecko otrzymuje dostęp do najlepiej przygotowanych tras snowboardowych, stoków z kolejkami krzesełkowymi i wyciągami orczykowymi (stok SucheSki, GrapaSki oraz KoziniecSki). Więcej informacji o stokach znajdziesz na stronie https://camport.pl/campy-zima-2020/winter-camp-snowboard-dzieci-1417.

 

Zimowa przygoda na desce – zobacz, jak Twoje dziecko spędzi czas wolny

Obóz snowboardowy to nie tylko okazja do szalonej jazdy na desce. To również poranne rozruchy i przygotowanie mięśni do wytężonego wysiłku. A wszystko po to, aby ograniczyć ryzyko kontuzji i zapewnić dzieciom wypoczynek na najlepszym poziomie. Wieczorami, po szaleństwach na desce, uczestnicy obozu mają zapewniony stretching, który pozwala się odprężyć, wyciszyć i lepiej przygotować do kolejnego dnia. Od rana na stoku dzieci uczą się różnych technik jazdy na desce, w tym skrętów ciętych, śmigów hamujących czy jazdy po różnych płaszczyznach terenu. Z nauki dziecko wynosi szereg korzyści – uczy się pracy nóg, balansowania ciałem oraz szybkich zajazdów. Z nauki tej czerpie mnóstwo frajdy i satysfakcji, którą będzie chciał się dzielić, pokazując, czego już zdołał do tej pory się nauczyć. Profesjonalni instruktorzy doświadczeni w pracy z dziećmi dopasowują poziom zajęć i wiedzy do umiejętności i wieku każdego uczestnika. Początkujący rozpoczną zajęcia od zapoznania się ze sprzętem (butami, wiązaniami, deską i kaskiem) oraz postawią swoje pierwsze kroki na desce, z nauką upadania i wstawania na czele. Bardziej zaawansowani snowboardziści przejdą do trudniejszych tricków i ćwiczeń, aby szlifować zdobyte już umiejętności i wzbogacać je o kolejne. Dla wytrawnych uczestników nauka freestylowe jazdy na desce. Półobroty, skoki proste z rotacją i inne elementy rozbudzą zainteresowanie możliwościami tego fascynującego sportu i dadzą motywację do większych starań. Regularnie uprawiany sport wyrabia w dziecku poczucie obowiązkowości, cierpliwość, determinację, samozaparcie i dążenie do celu. Każda z tych cech świetnie sprawdza się również w innych dziedzinach życia, zwłaszcza w prowadzeniu własnego biznesu.