Zbliżają się świata, a ty ciągle nie wiesz, co kupić dziecku na prezent? W takim razie skorzystaj z naszych porad, dzięki którym nie tylko wybierzesz ciekawy, ale również przydatny sprzęt. Dzięki temu zarówno dziecko, jak i ty jeszcze mocniej poczujecie świątecznego ducha. Pamiętaj też o tym, by kupować taki upominek, który spodoba się przede wszystkim drugiej osobie, więc zastanów się, co potrzebuje Twoja latorośl. Jeżeli nie masz żadnych pomysłów na prezent, to zainspiruj się naszymi inspiracjami.

Nowoczesny smartfon

W tym przypadku wiele zależy od wieku dziecka i właśnie tym kieruj się w trakcie wyboru odpowiedniego modelu smartfonu. Dzięki temu zdecydujesz się na taki telefon, który spełni jego oczekiwania. Poza tym wiek pozwoli Ci ustalić, na które funkcje warto zwrócić uwagę. Dla najmłodszych najważniejsze będą gry, ładny wygląd smartfona, a także niezły aparat. Natomiast nastolatki mają zupełnie inne wymagania, więc wtedy wybierz model z dobrym aparatem, sporym wyświetlaczem i dużą kartą pamięci. Dzięki temu zmieszczą się wszystkie zdjęcia, gry, a także aplikacje. Zauważ też, że obecnie w Internecie znajdziesz wiele nowoczesnych modeli, które sprawdzą się jako prezent dla dziecka, a na bestcena.pl dodatkowo skorzystasz z niskich cen.

Najpopularniejsi producenci smartfonów

  • Apple,
  • Samsung
  • Xiaomi,
  • Huawei

Tablet do czytania i przeglądania

Kolejnym ciekawym pomysłem na prezent dla dziecka jest tablet. Przede wszystkim ze względu na jego wielofunkcyjność. Dzięki niemu najmłodsi mogą nie tylko przeglądać Internet, ale również oglądać ulubione filmiki, grać, pisać e-maile, robić zdjęcia itp. Zatem taki upominek sprawdzi się w wielu przypadkach, więc jest bardzo uniwersalny. Możesz też kupić parę e-booków i wgrać je na tablet, a w ten sposób dodatkowo zachęcisz dziecko do czytania.

Kamera lub aparat fotograficzny

Chcesz dać dziecku prezent, który będzie nie tylko ciekawym gadżetem, ale również wpłynie na rozwój zainteresowań? W takim razie podaruj kamerę lub aparat, a dzięki temu obdarowane osoby będą mogły nauczyć się, jak obsługiwać takie sprzęty. Być może właśnie dzięki temu odkryją w sobie duszę artysty i zachęcisz je do profesjonalnej fotografii. Pamiętaj tylko o tym, by wybrać odpowiednie urządzenie, a dzięki temu faktycznie będzie rozwijać dziecięce umiejętności.

Konsola do gier

Ciekawym pomysłem jest również podarowanie konsoli do gier. Dzięki temu cała rodzina może uczestniczyć w zabawie, co na pewno sprawi dodatkową radość Tobie oraz dziecku. Pamiętaj tylko o tym, by do konsoli dodać również pady oraz gry. W tym przypadku kieruj się przede wszystkim tym, co lubi dziecko. Dzięki temu na pewno wybierzesz grę, która spodoba się Twojej latorośli.

Hulajnoga

Jeżeli chcesz, by Twoje dziecko spędzało więcej czasu na świeżym powietrzu, to podaruj mu hulajnogę. Pamiętaj jednak o tym, by miała jakieś dodatkowe funkcje, a dzięki temu dodatkowo zainteresuje obdarowaną osobę. Zwróć również uwagę na to, że hulajnoga jest bardzo uniwersalnym upominkiem, więc sprawdzi się w przypadku różnej grupy wiekowej, nawet u nastolatków.