Xiaomi to marka telefonów, która coraz lepiej radzi sobie na naszym rynku i ma wielu zwolenników.

To również producent, który często wypuszcza na rynek nowe propozycje. Wśród tych, którymi warto się zainteresować wymienić należy telefon Xiaomi Mi Mix 3. Sprawdźmy jakie są jego mocne i słabe strony.

Elegancja i niecodzienny wygląd

To co wyróżnia Xiaomi Mi Mix 3 na tle innych telefonów to z pewnością niecodzienna, rozsuwana budowa. Tył telefonu zachwyca mieniącymi się kolorami, które sprawiają, że model ten z pewnością spodoba się kobietom. Telefon posiada 6,39-calowy wyświetlacz Super AMOLED FullHD+, dzięki czemu obrazy jakie wyświetla są naprawdę wyraźne i mają odpowiednią głębię kolorów.

Wydajność

Zaletą tego telefonu jest również wydajność. Telefon ładowany jest indukcyjnie (co jest rozwiązaniem bardzo wygodnym) a bateria wytrzymuje cały dzień nawet podczas bardzo intensywnego korzystania z telefonu. Jeśli więc nie rozstajesz się ze swoim smartfonem możesz mieć pewność, że Xiaomi sprawdzi się w twoim przypadku.

Piękne zdjęcia

Xiaomi Mi Mix trzy to również nowoczesne aparaty o wysokiej rozdzielczości, które pozwolą ci wykonać naprawdę wyraźne, efektowne zdjęcia. Z przodu urządzenia znajdziemy dwa aparaty o następujących parametrach: 24 MPx + 2 MPx (czujnik głębi), tył urządzenia wyposażony jest w dwa aparaty o rozdzielczości 12MPx. Dzięki nim robienie zdjęć to prawdziwa przyjemność.

Kilka słów o wadach

Niestety, telefon ten nie jest wolny od wad. Wśród tych, które są najbardziej uciążliwe wymienić należy przede wszystkim brak gniazda słuchawkowego. Jest to poważny problem dla wielu osób, które uwielbiają słuchać muzyki i robią to za pośrednictwem swojego telefonu. Poza tym problematyczna jest również obudowa tego telefonu - nie da się ukryć, że trudno utrzymać ją w czystości.

Podsumowując, Xiaomi Mi Mix 3 to telefon, który spełni oczekiwania większości użytkowników, choć nie jest urządzeniem wolnym od wad. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na jego temat zapoznaj się z artykułem Xiaomi Mix 3 Recenzja. Znajdziesz tam wiele ciekawych informacji na temat tego telefonu.

loading...
  Polecamy książki

Porady dla czytelników

loading...
Zdrowie i uroda
Finanse
Firma
Prawo i Podatki
Gadżety i Hobby
Moda i Trendy
Budownictwo
loading...
Polecane artykuły