Sprzedaż auta nie musi być problemem – nawet, jeśli chodzi o pojazd niesprawny lub powypadkowy. Zamiast szukać kupca na giełdach lub w sieci, warto więc skorzystać z usług skupu samochodów.

Kupiłeś auto, ale w garażu nie masz miejsca na dwa pojazdy. Radość z nowych czterech kółek mąci więc perspektywa problemów, które na pewno pojawią się przy okazji sprzedaży starego samochodu. Napisanie ogłoszenia, zrobienie zdjęć, setki telefonów i dziesiątki spotkań z potencjalnymi klientami to tylko niektóre z nich. Wiesz, że będziesz musiał poświęcić na to wiele czasu, a jednocześnie nie masz gwarancji, że uda ci się sprzedać auto w korzystnej cenie. Tymczasem wystarczy tylko jeden telefon lub mail, by z zyskiem pozbyć się samochodu, którego nie używasz.

 

Zaufaj profesjonalistom

Dzięki współpracy z firmą Caroland zaoszczędzisz czas i wysiłek. Co musisz zrobić? Po prostu skontaktuj się z jej przedstawicielami i daj im znać, że zamierzasz sprzedać auto. Ci dojadą pod wskazany adres i za darmo wycenią twoje auto. Jeśli zaproponowane przez nich warunki będą ci odpowiadać, otrzymasz do podpisania gotową umowę kupna-sprzedaży, a następnie pieniądze w gotówce lub przelewem – w wybranej przez ciebie formie. Firma zajmie się też formalnościami związanymi ze sprzedażą samochodu.

 

Wycena auta za darmo

By otrzymać wycenę, nie musisz umawiać się z przedstawicielami Caroland. Wystarczy, że wejdziesz na https://caroland.pl/skup-aut i wypełnisz formularz. Musisz odpowiedzieć w nim na pytania o model auta i jego rocznik, a także dodać kilka jego zdjęć. Dopiero jeśli zaakceptujesz propozycję, umówisz się na oględziny auta i podpisanie umowy. Nie musisz też bać się ukrytych kosztów, bo firma nie nalicza żadnych opłat.

 

Skup wszystkich aut

Sprzedaż może być szczególnie trudna, jeśli chodzi o auto zaniedbane, uszkodzone lub powypadkowe. Klienci Caroland takich problemów nie mają, bo firma skupuje wszystkie auta – również te z awariami lub ze starszych roczników. Wśród skupywanych pojazdów są zarówno samochody osobowe (również luksusowe), jak i dostawcze, terenowe oraz ciężarowe, a poza tym minibusy, motocykle i łodzie motorowe. Niezależnie od tego, co chcesz sprzedać i w jakim stanie jest twój samochód, w Caroland sprzedasz go szybko, korzystnie i bez zbędnych formalności.

 

 

loading...
  Polecamy książki

Porady dla czytelników

loading...
Zdrowie i uroda
Finanse
Firma
Prawo i Podatki
Gadżety i Hobby
Moda i Trendy
Budownictwo
loading...
Polecane artykuły