SuperGrosz obecny jest na polskim rynku finansowym od kilku lat. Zobowiązania, których udziel,a cieszą się zainteresowaniem i dobrymi opiniami. Jakie są warunki uzyskania pożyczki ratalnej?

Wysokość pożyczki i termin spłaty

Pierwszą pożyczkę w tej firmie można zaciągnąć na kwotę 1000 zł, natomiast kolejne do 15000 zł. Okres spłaty wynosi od 4 miesięcy do 4 lat. Jest to wyjątkowo długi termin spłaty w porównaniu z innymi firmami, których oferty znajdziemy na portalu: polecampozyczke.pl. Tak długi czas pozwala na zaplanowanie wydatków w taki sposób, by ich spłata nie zaburzała domowego budżetu. Żadne koszty nie są ukryte przed klientem, a oferta jest transparentna. Firma daje możliwość przedłużenia czasu spłaty.

Warunki uzyskania pożyczki

O pożyczkę ratalną ubiegać się może każdy obywatel naszego kraju, który ukończył 21 lat, lecz nie przekroczył 80 i posiada dowód osobisty. Do wniosku składanego przez internet potrzebne jest konto osobiste i telefon komórkowy zarejestrowany na siebie – służą one do weryfikacji danych osobowych. Pierwsza pożyczka nie wymaga zaświadczeń o dochodach. Następne udzielane są po terminowej spłacie poprzedniej. Decyzja o przyznaniu zobowiązania uzależniona jest od naszej historii kredytowej. Jeżeli widniejemy w rejestrach dłużników, możemy spotkać się z odmową udzielenia pożyczki.

Jak ubiegać się o pożyczkę?

Aby uzyskać pożyczkę, wystarczy wejść na stronę: SuperGrosz , skorzystać z wirtualnego kalkulatora, wybrać kwotę i termin spłaty. Znajdziemy tam wszystkie informacje związane z pożyczką. Następnym krokiem jest złożenie wniosku on-line. Po wypełnieniu formularza konieczna jest weryfikacja danych osobowych – przelew w wysokości 1 zł z własnego konta osobistego. Osoby, które nie posiadają konta osobistego lub nie chcą z niego skorzystać, mogą wybrać metodę GIRO. Do weryfikacji służy w tym przypadku telefon, a pieniądze wypłacane są w formie czeku, który można zrealizować w każdej placówce pocztowej.

Procedury przyznawania pożyczki ratalnej są proste, jednak nie wolno zapominać, że nieterminowa spłata wiąże się z karnymi odsetkami i dodatkowymi kosztami. Dlatego należy dobierać wysokość zobowiązania odpowiednio do swoich możliwości finansowych, a raty spłacać terminowo.