Wszyscy zainteresowani formami finansowania dobrze wiedzą, że wraz z końcem 2018 roku nadeszły bardzo duże zmiany. Przepisy te w znacznym stopniu wpłynęły na korzyści płynące z leasingu.

Najbardziej stratni będą przede wszystkim przedsiębiorcy, którzy są największa grupą leasingobiorców. Główna zmiana, która weszła w życie 1 stycznia 2019 roku dotyczy zliczania kosztów uzyskania przychodu. Według nowych reguł przedsiębiorcy mogą wliczać w koszty jedynie 75% wydatków eksploatacyjnych, do których zlicza się m.in. paliwo, serwis naprawczy oraz olej. Skutkowało to będzie wzrostem podstawy od opodatkowania.

Warto zauważyć, że na rynku nadal można znaleźć bardzo atrakcyjne formy finansowania. Często zdarza się, że oferują je dealerzy aut. Tak jest chociażby w przypadku koncernu Renault, który współpracuje z bankiem RCI - http://www.renaultfinansowanie.pl/finansowanie/leasing.

Ofertę leasingu od Renault Finansowanie charakteryzuje przede wszystkim elastyczność – leasingobiorca ma dużą swobodę w ustaleniu warunków umowy. Przedsiębiorca może ustalić wysokość opłaty wstępnej (może wynosić 0%), wartośc spłacanych rat oraz okres leasingu (może on trwać od 24 do 60 miesięcy).

Leasing w ofercie Renault RCI to także minimum zabezpieczeń i minimum formalności. Cała procedura jego uzyskania jest niezwykle krótka i jasno określa zasady finansowania. Ponadto wszystkie formalności związane z rejestracją samochodu są opłacane po stronie leasingodawcy. Aby cieszyć się nowym samochodem, wystarczy odwiedzić najbliższy salon dealera marki Renault i w przeciągu kilkudziesięciu minut załatwić sprawy związane z leasingiem oraz ubezpieczeniem. Warto również dodać, że oferta leasingu obejmuje wszystkie modele z bogatej gamy aut francuskiego koncernu.

Mimo że rok 2019 przyniósł pewne zmiany w prawie, to na rynku nadal można znaleźć atrakcyjne oferty. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie ich szukać. Oferta leasingu od Renault RCI to jedna z nich.