źródło zdjęcia https://www.pexels.com/photo/closeup-photo-of-person-holding-panasonic-remote-control-in-front-of-turned-on-smart-television-987586/

Coraz częściej rezygnujemy z oglądania telewizji – oferta filmowa jest ograniczona, czasami trudno znaleźć propozycję, która spełni nasze oczekiwania, a intensywność, z jaką nadawane są bloki reklamowe potrafi zniechęcić nawet najbardziej zagorzałych fanów ekranu. Na szczęście są rozwiązania, dzięki którym nadal możemy korzystać z telewizora i cieszyć się w pełni rozrywką.

Telewizory Smart

Kiedyś nie do pomyślenia, a dzisiaj bardzo popularne, są telewizory, które mają funkcję dostępu do Internetu. Dzięki temu mamy możliwość korzystania nie tylko z telewizji naziemnej czy satelitarnej, ale przede wszystkim możemy oglądać filmy i seriale na popularnych serwisach internetowych. Mamy także dostęp do innych aplikacji, takich jak radio czy przeglądarka internetowa. Daje nam to szeroki wachlarz usług, z których możemy korzystać, jeśli mamy dostęp do WiFi.

 

Telewizja satelitarna i platformy typu VOD

Zazwyczaj nie mamy czasu, aby regularnie oglądać telewizję, ale jeśli już zasiadamy przed nim, chcielibyśmy obejrzeć coś wartościowego. W tym przypadku mamy do wyboru różne rozwiązania. Możemy zawrzeć umowę z dostawca telewizji satelitarnej i być w posiadaniu kilkuset kanałów z całego świata. Taka telewizja ma tę zaletę, że możemy dobrać pakiety kanałów, które nas interesują. Zatem jeśli interesujemy się sportem, zapewne weźmiemy pakiet kanałów sportowych, aby oglądać na żywo zmagania sportowców. Jeśli natomiast jest zupełnie odwrotnie i potrzebny nam pakiet kanałów filmowych i takich, na których nadawane są kreskówki, również znajdziemy bogatą ofertę.

Platformy VOD działają na zasadzie wypożyczalni filmów i seriali. Wymaga to od nas stałej opłat abonamentowej, natomiast dużą korzyścią jest brak reklam i możliwość zatrzymania w dowolnym momencie.

 

Kiedy kupić nowy telewizor?

Zazwyczaj kupujemy nowy telewizor albo gdy stary się zepsuje, albo dziecko już jest na tyle duże, że może mieć to urządzenie w swoim pokoju. Warto 10-cio letni telewizor wymienić na nowy, który będzie energooszczędny, a dodatkowo będzie posiadał dodatkowe funkcje. Jeśli znajdziemy okazję na zakup dobrej jakości sprzętu, możemy skorzystać z pożyczki online dostępnych w serwisie Profi Credit. W taki sposób łatwo uzyskamy fundusze, ponieważ pożyczki online wymagają minimum formalności. Pamiętajmy, że pożyczki online, jak każde zobowiązanie należy spłacać regularnie, zatem dobrze zaplanujmy comiesięczne raty. Warto także poszukać modeli powystawowych. Taki sprzęt jest nadal nowy i sprawny, ale zdecydowanie tańszy.

Artykuł sponsora/partnera - zawiera lokowanie produktu/marki