artykuły tematyczne

Porady

Artykuły zawierają lokowanie produktu, marki lub wskazanie sponsora

Wybierz elektryczne łóżko obrotowe

Elektryczne łóżko obrotowe ułatwia pacjentowi aktywację ruchową, ale też codzienne życie. Powinniśmy zapewnić chorym osobom komfort, dzięki czemu mogą szybciej powrócić do zdrowia.

Czym charakteryzuje się elektryczne łóżko obrotowe?

Wyposażone w materac przeciwodleżynowy, zapobiega owrzodzeniom. Elektryczne łóżko obrotowe zapewni choremu maksymalny komfort. Obsługa jest bardzo prosta, za pomocą pilota, z pozycji siedzącej przez samego użytkownika. Wyposażone jest w kółka, co ułatwia przesuwanie. Elektryczne łóżko obrotowe pomaga pacjentowi w aktywności ruchowej i codziennym życiu.

Możliwe jest przechylenie łóżka, ustawienie w pozycji półleżącej oraz siedzącej. Chory samodzielnie przesiądzie się na wózek inwalidzki, odciążając opiekuna. Elektryczne łóżka z funkcją fotela znajdują się w domach seniora oraz w szpitalach i przeznaczone są dla pacjentów o wadze do 120 kg. Wizualnie niczym nie przypominają klasycznych sprzętów, ponieważ mają drewnianą obudowę i dodatkowe wyposażenie.

Jak łóżko rehabilitacyjne elektryczne pomaga w leczeniu chorego?

Łóżka rehabilitacyjne elektryczne umożliwiają wyeliminowanie niewygodnego podkładania poduszek. Posiadają regulację wysokości, podparcia dla pleców oraz głowy. Funkcja unoszenia nóg umożliwia wykonywanie ćwiczeń i zapobiega powstawaniu przykurczy w okolicach ud czy podudzia. Sprzęt wspomaga oddychanie, dzięki regulowaniu zgięciem w okolicy kręgosłupa.

Elektryczne łóżko z funkcją fotela ułatwia spożywanie posiłków, nawet gdy pacjent samodzielnie nie jest w stanie utrzymać się w pozycji siedzącej. Pozwala też uniknąć problemu podkładania poduszek. Zakup łóżka rehabilitacyjnego jest niezwykle pożądany dla chorego, bo ułożenie w pozycji siedzącej, pozwala uniknąć odleżyn oraz zapobiega chorobom płuc i krążenia. Zapewnia też lepsze samopoczucie, bo pacjent widzi swoich bliskich.

Czym wyróżnia się łóżko rehabilitacyjne TWIST?

Łóżko dla chorego Twist zostało zaprojektowane tak, by zapewniało mu komfort. Ułatwia siadanie, zmianę pozycji z leżącej do fotelowej z opuszczonymi nogami. Elektryczne łóżko z funkcją pionizacji umożliwia wstawanie bez większych problemów. Jest innowacyjne, posiada wiele potrzebnych funkcji.

Funkcje łóżka TWIST pozwalają na większą mobilizację pacjenta do aktywności ruchowej. Elektryczna regulacja jest przydatna, gdy chodzi o podparcie pleców oraz uniesienie nóg. Dodatkowe funkcje: Trendelenburga oraz Antytrendelenburga pozwalają na pochylenie łóżka głową lub nogami w dół. Łóżko dla chorego Twist różni się od tradycyjnego pod wieloma względami, a przede wszystkim zwiększa samodzielność i ułatwia życie.

NAWIGACJA

WYRÓŻNIONE

Jak opiekować się osobą z zaawansowaną demencją?

Szkło polimerowe: Jak technologia zmienia świat materiałów budowlanych?

Materiał na okna – co wybrać - jakie okna wybrać

Wybierz elektryczne łóżko obrotowe

Projektowanie wnętrz - sztuka tworzenia przestrzeni, które spełniają marzenia

Adwokat, prawnik czy radca prawny - jaka jest różnica między tymi zawodami?

Chcesz zostać strażnikiem więziennym? Oto co musisz zrobić!

Rytuał pielęgnacji brody: jak właściwie stosować olejki do brody?

Zakupy w sklepie z bielizną – od kącika z koronkami po regał z bokserkami!

Jak oświetlić ścianę za telewizorem?

Materac 140 × 200 – czy będzie odpowiedni dla dwóch osób?

Nowoczesne vs. tradycyjne baterie kuchenne - co wybrać?

Cięcie laserem: Jak technologia przekształca obróbkę metali

Czym jest komora hiperbaryczna i jakie korzyści niesie dla zdrowia?

Kanapa tapicerowana do salonu – parametry, na które powinieneś zwrócić uwagę

Komu powierzyć inwestycję mieszkaniową?

Cement w budownictwie

Piec modułowy - co to?

Krok w jesienną modę – odkryj idealne buty Adidas na sezon 2023

Poznański rynek deweloperski w przyszłości: Trendy, prognozy i perspektywy na kolejne lata

Tags

Kategorie