Branża budowlana stale się rozwija, dlatego pracownicy i specjaliści powinni aktualizować przepisy i rozwijać swój kompetencje. Doszkalanie pozwala uporządkować swoją wiedzę. Odpowiednie kursy ułatwiają zdanie egzaminów państwowych, które umożliwiają sprawowanie samodzielnych funkcji. Dowiedz się, w jakich szkoleniach warto uczestniczyć.

Kiedy czeka Cię egzamin

Szkolenia, które przygotowują inżynierów do egzaminu państwowego (na przykład te: https://sbm-szkolenia.pl/szkolenie/kurs-uprawnienia-budowlane-kompendium-wiedzy/) umożliwiają przyswojenie wiedzy w prosty sposób. Dzięki współpracy z doświadczonymi specjalistami z branży budowlanej kursanci otrzymują odpowiednie, dopasowane do specjalności informacje. W trakcie szkoleń można zadać nurtujące pytanie, czy poprosić o rozwianie wątpliwości. Dzięki profesjonalnej pomocy lepiej przygotujesz się do egzaminu państwowego, a w konsekwencji zdobędziesz uprawnienia umożliwiające pełnienie samodzielnych funkcji w budownictwie.

Prawo budowlane

Prawo budowlane bardzo często ulega nowelizacjom. Każdy inżynier czy projektant powinien na bieżąco śledzić wprowadzane zmiany. W tym celu warto odbyć dedykowane szkolenie. Kierowane jest głównie do organów administracji samorządowej, generalnych wykonawców robót budowlanych oraz inwestorów, osób pełniących samodzielne funkcje techniczne w budownictwie czy zarządców oraz właścicieli nieruchomości, a także pracowników urzędu nadzoru budowlanego. Podczas takiego szkolenia każdy z kursantów pozna najnowsze zmiany w ustawie o prawie budowlanym. Zajęcia prowadzi wybitny specjalista i doświadczony wykładowca, który wytłumaczy wszystko w przystępny sposób. Więcej informacji o szkoleniu znajdziesz tutaj: https://sbm-szkolenia.pl/szkolenie/prawo-budowlane/. Śledź stronę i sprawdź, kiedy odbędą się następne wykłady. 

BIM-Manager

Stale rozwijająca się technologia pozwala zdobywać nowe kompetencje w wielu obszarach. Jednym z nich jest BIM-Manager (kurs znajdziesz tutaj: https://sbm-szkolenia.pl/). Dzięki szkoleniom uczestnik zrozumie mechanikę pracy na projektach od spisywania dokumentów przez analizę, aż po tworzenie odpowiednich zapisów wedle karty przetargowej. Szkolenia dedykowane są zarówno studentom, absolwentom, inwestorom, projektantom, jak i architektom. Ukończenie kursu pozwoli na dalsze rozwijanie kompetencji w tym zakresie.

Kursy, szkolenia i warsztaty pozwalają nie tylko podwyższać swoje kompetencje, ale także jeszcze dokładniej i sumienniej wykonywać poszczególne zadania. Znajomość zmieniających się przepisów pozwoli uniknąć nałożenia potencjalnych kar. Jeżeli chcesz rozwijać swoje kompetencje, znajdź odpowiedni dla siebie kurs i ciesz się z nowych umiejętności, które z pewnością wykorzystasz na swojej ścieżce kariery.