artykuły tematyczne

Porady

Artykuły zawierają lokowanie produktu, marki lub wskazanie sponsora

Nowoczesne płoty dla prostych i minimalistycznych posesji — sprawdź, jakie wybrać!

Na rynku dostępne są różnorodne rozwiązania, bardzo nowoczesne, które pozwalają na zbudowanie wyjątkowego, estetycznego, a jednocześnie funkcjonalnego ogrodzenia dla domu, dla osiedla, dla budynków użyteczności publicznej lub dla firm i fabryk. Do tych najnowocześniejszych możemy śmiało zaliczyć ogrodzenia palisadowe oraz ogrodzenia panelowe. Oba te rodzaje posiadają swoje wady i zalety. Dlaczego warto się nad nimi pochylić i wziąć je pod uwagę w momencie, kiedy sam zastanawiasz się nad budową płotu? Sprawdź koniecznie!

Ogrodzenie palisadowe — elegancja i funkcjonalność w jednym

Świetnym wyborem dla wielu inwestorów jest ogrodzenie palisadowe. Jest to rozwiązanie modułowe, które charakteryzuje się łatwością montażu oraz efektownym wyglądem. Palisadowy płot jest rozwiązaniem modułowym. Składa się z profili ułożonych poziomo lub pionowo. Ogrodzenie palisadowe jest niezwykle eleganckie i bardzo często stawiane jest od frontu. 

Panele wystarczy przykręcić do słupków, aby zyskały odpowiednią sztywność i trwale chroniły dostępu do odgrodzonej posesji. Można je śmiało łączyć z betonowymi konstrukcjami, np. słupkami lub podmurówką. Wszystkie stalowe elementy płotu palisadowego są odpowiednio chronione przed korozją, dlatego cechują się niezwykłą trwałością. Mogą trwać wiele lat, a nie da się zauważyć wielkiej różnicy w wyglądzie.

Ogrodzenie panelowe — systemowe rozwiązanie dla każdego inwestora

Ze względu na prostotę montażu, bardzo niską cenę oraz prefabrykację wszelkich potrzebnych elementów, lubiane i chętnie wybierane jest ogrodzenie panelowe. O tym konkretnym rozwiązaniu jest bardzo głośno od paru lat. Wszystko przez to, że ma wiele zalet i prawie żadnych wad. Na początku ten typ płotu stosowany był przez firmy, hale magazynowe, parki logistyczne. Im więcej ludzi poznawało zalety ogrodzenia panelowego, tym chętniej zaczęto je wykorzystywać. Obecnie grodzi się nim nawet posesje prywatne. 

Ogrodzenie panelowe to połączone ze sobą stalowe pręty. Powstają dzięki temu, większe lub mniejsze, kwadratowe oczka w bardzo regularnym rozstawie. Całe ogrodzenie prezentuje się bardzo estetycznie, a jeśli firma dba o swoich klientów, na pewno będzie można dodatkowo wybrać jego kolor.

Które ogrodzenie wybrać dla swojej posesji?

Odpowiedź na to pytanie będzie w głównej mierze zależeć od tego, czego inwestor oczekuje od ogrodzenia. Warto też sprawdzić, co oferują najlepsi producenci na rynku. Świetnym przykładem jest marka Europłot, która oferuje swoim klientom wysokiej jakości ogrodzenia panelowe, fachową obsługę, a także możliwość ekspresowego montażu. Jeśli planujesz zamówić elementy ogrodzeniowe, jednak nie masz w najbliższym czasie chwili na montaż, Europłot chętnie Cię w tym wyręczy. Ogrodzenie panelowe, choć transparentne, może zapewnić Ci prywatność. Wystarczy dokupić specjalne taśmy ogrodzeniowe i włożyć je pomiędzy druty. W ten sposób zyskasz więcej swobody na swojej działce!

NAWIGACJA

WYRÓŻNIONE

Tags

Kategorie

Artykuł sponsora/partnera - zawiera lokowanie produktu/marki