artykuły tematyczne

Porady

Artykuły zawierają lokowanie produktu, marki lub wskazanie sponsora

Wysyłaj eleganckie prezenty biznesowe do firm

Zbliża się grudzień, czyli miesiąc, na który przypada czas kupowania upominków pod choinkę. Sklepy internetowe odnotowują wzmożony ruch, a korytarze galerii handlowych zapełniają się klientami. Indywidualne zakupy przeważają w strukturze sprzedaży, lecz równie istotne są transakcje dokonywane przez przedsiębiorstwa. Prezenty biznesowe to świetna forma podziękowania za cały rok udanej współpracy. Pomyśl o ich zakupie już teraz i skorzystaj z usług firm, które pomagają przygotować eleganckie pakunki z atrakcyjną zawartością.

Prezenty biznesowe zamawiaj w specjalnych sklepach

Co roku każdy może zostać świętym Mikołajem. Wchodząc w rolę darczyńcy, należy otworzyć serce, nieco szerzej uchylić kieszonki portfela i pomyśleć, jaki przedmiot ucieszy bliską osobę. To wielka przyjemność wręczać upominki, ale i kłopot, jeśli stoi się przed wyzwaniem obdarowania kogoś, z kim ma się wyłącznie relacje zawodowe. Prezenty świąteczne dla klientów biznesowych to coraz popularniejsza forma budowania więzi między współpracownikami, dostawcami i innymi ludźmi zaangażowanymi w życie firmy. Na szczęście możesz zdać się na pomoc zmyślnych i kreatywnych elfów, czyli usługodawców przygotowujących gotowe zestawy upominkowe.

 

Takie wsparcie można otrzymać np. na stronie internetowej MagicPack.pl. To projekt biznesowy poznańskiej grupy reklamowej Hands. Doświadczeni marketerzy zauważyli, że firmy często mają problem z wymyśleniem atrakcyjnych upominków dla ważnych partnerów biznesowych lub własnych pracowników. Działy kreatywne dwoją się i troją, aby paczki przekazywane z konkretnej okazji lub podczas odwiedzin u klienta pozytywnie wpływały na przyszłe relacje i budowały korzystny wizerunek firmy.

 

Niemniej skompletowanie takiego zestawu upominkowego bywa kłopotliwe i czasochłonne. Dzięki stronie MagicPack.pl można w kilku prostych krokach zamówić odpowiednie prezenty firmowe dla klientów. Wystarczy przejrzeć pełną ofertę i wybrać zestaw, który najlepiej pasuje do osobowości pracownika lub partnera biznesowego. Można też w jednej chwili zamówić świąteczne  prezenty firmowe dla całego zespołu, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Z usług Magic Pack skorzystały już takie przedsiębiorstwa jak OLX, Swiss Krono lub e-sklep Morele.net. Sprawdź zatem, co może znaleźć się w magicznej paczce, którą ktoś znajdzie pod choinką na firmowej Wigilii.

Świąteczne prezenty firmowe – idealne pod choinkę

Zimowa aura sprawia, że każdemu przydają się rozgrzewające napoje. Prezenty świąteczne dla klientów biznesowych mogą zawierać elegancko zapakowaną herbatę, kawę pochodzącą z najlepszych plantacji lub oryginalne alkohole, tworzone w manufakturach. Trzeba jeszcze znaleźć odpowiednie naczynie. Prezenty firmowe dla klientów składają się np. z kubka ozdobionego świątecznym motywem. Jeśli dorzucić do tego jeszcze smakowite konfitury, pierniki oraz czekolady, każdy obdarowany będzie mógł poczuć prawdziwą magię świąt już po odpakowaniu upominku.

 

Wybrane zestawy świąteczne w MagicPack.pl:

  • Zimowe spotkanie,
  • Konstruktywne święta,
  • Christmas Morning,
  • Skandynawskie święta,
  • Zimowa klasyka.

 

To tylko kilka przykładów spośród wielu dostępnych w MagicPack.pl. Tak skomponowane firmowe prezenty świąteczne posiadają właściwą oprawę graficzną. Paczki są zabezpieczone, gustownie przyozdobione i oznaczone logiem nadawcy. W ten sposób prezenty biznesowe mogą zapaść w pamięć i tworzyć pozytywne skojarzenia, które mają szansę przerodzić się w jeszcze bliższe relacje w kolejnych miesiącach nadchodzącego roku.NAWIGACJA

WYRÓŻNIONE

Tags

Kategorie