Brodnica po raz trzeci inauguruje sezon triathlonowy Volvo Triathlon Series. Impreza odbędzie się w pierwszej połowie czerwca tj. 11-12.06.2016r. Start zaplanowano nad jeziorem Niskie Brodno, natomiast metę na ruinach Zamku Krzyżackiego. Trasa biegowa ponownie przebiegać będzie przez centrum naszego miasta.

Do startu w zawodach zachęcamy mieszkańców Brodnicy. Osoby z naszego miasta startujące w „brodnickim triathlonie”, zwolnione zostaną z opłat za udział w imprezie. Informację o akcesie brodnickich zawodników należy przesyłać do Biura Sportu i Turystyki Urzędu Miejskiego w Brodnicy (p. 111b), pod adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod nr tel. 56 49 30 352.

Urząd Miejski Brodnica