Jeżeli jesteś miłośnikiem zwierząt domowych i posiadasz ciekawe zdjęcia swoich ulubieńców weź udział w konkursie fotograficznym „Zwierzęta domowe w obiektywie". Konkurs kierowany jest do amatorów i hobbystów fotografowania.

Zdjęcie swojego pupila wyślij  na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do  dnia 20 lipca 2014 r. Zdjęcie powinno być w formacie JPG w plikach nie przekraczających 1MB, powinny być przesłane wraz z podaniem imienia i nazwiska, adresu zamieszkania, adresu email oraz telefonu kontaktowego, co jednocześnie uważane jest za zgodę na publikacje zdjęć. Ponadto uczestnik na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29.08.1997 (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r., Nr 101 poz. 926 ze zm.) wyraża dobrowolną zgodę na gromadzenie i przetwarzanie przez organizatora dostarczonych danych osobowych. Wysłanie pliku jest równoznaczne z oświadczeniem o posiadaniu praw autorskich do prezentowanego zdjęcia oraz ewentualnej zgody na publikację wizerunku osób widocznych na zdjęciu.

Wystawa najciekawszych prac odbędzie się podczas III Festiwalu „Zaprzyjaźnieni z przyrodą" w dniu 27 lipca 2014 r. na piwnicach zamkowych Muzeum w Brodnicy. Czynna będzie w godzinach od 14.00 do 18.00. Podczas otwarcia wystawy ogłoszeni zostaną zwycięzcy konkursu i wręczone zostaną nagrody.

Organizatorem konkursu jest Urząd Miejski w Brodnicy, Wydział Rozwoju, Współpracy Zewnętrznej i Informacji - tel. 56 4930363.

Zadanie współfinansowane jest ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu.

Źródło: Urząd Miejski Brodnica