Tegoroczna ósma już edycja Międzynarodowego Jarmarku Ekologicznego odbędzie się wyjątkowo w sierpniu. Impreza odbędzie się 17 sierpnia 2013 r. na Przedzamczu w Brodnicy. Jak co roku na odwiedzających jarmark czekać będzie moc atrakcji: jarmark produktów ekologicznych, stragany ogrodnicze, stoiska z rzemiosłem artystycznym, parki krajobrazowe, nadleśnictwa, konkursy i pokazy sportowe oraz koncerty. Na terenie Jarmarku rozstawione zostaną: miasteczko zdrowia - oferujące za darmo szereg badań, zielone miasteczko ekologiczne oraz stoiska miejskich placówek kultury. Prezentowana będzie również plenerowa wystawa gołębi rasowych i ptactwa ozdobnego.

Atrakcją tegorocznego Jarmarku będzie impreza towarzysząca pod nazwą Piknik Drobiowy, podczas której przygotowana zostanie degustacja potraw z drobiu oraz liczne konkursy i występy.

18 sierpnia czeka nas kolejny dzień atrakcji dla mieszkańców i turystów odwiedzających Brodnicę. Tego dnia na Przedzamczu odbędzie się Festiwal Wieprzowiny.

Szczegółowe informacje o imprezach już wkrótce.

Wystawcy zainteresowani udziałem w Jarmarku proszeni są o zgłaszanie się do końca lipca do Wydziału Rozwoju, Współpracy Zewnętrznej i Informacji Urzędu Miejskiego w Brodnicy pod numerem telefonu 56 4930363 lub mailem:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..