Zarząd Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich, którego Brodnica jest członkiem ogłosił Konkurs „Granty 2021” dla miast członkowskich.

Tematy konkursu obowiązujące w tym roku są następujące: Zdrowie w każdym wieku i Zdrowie i środowisko.
Miasta i gminy – członkowie Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich, jednostki organizacyjne im podległe oraz działające na terenie tych miast i gmin podmioty nie zaliczane do sektora finansów publicznych i nie kierujące się osiągnięciem zysku mogą otrzymywać dofinansowanie w ramach konkursu „Granty Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich”. Regulamin i wniosek konkursowy dostępne są na stronie internetowej urzędu: www. brodnica.pl.
Wnioski można składać w formie elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz pozostawić w formie papierowej poprzez wrzucenie korespondencji do specjalnej urny podawczej wystawionej przez Urzędem Miejskim w Brodnicy ul. Kamionka 23, do dnia 16 kwietnia 2021 r.