Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Grudziądzu zaprasza na bezpłatne webinaria na temat wsparcia z funduszy europejskich:

12 lutego 2021 r. w godz. 9:00 – 10:10 odbędzie się webinarium pt. „Wsparcie dla firm na innowacje i rozwój" na temat wsparcia z funduszy europejskich dla przedsiębiorców zamierzających wprowadzić na rynek nowy produkt, usługę, rozwiązanie technologiczne.
Webinarium skierowane jest do właścicieli mikro, małych i średnich firm, którzy planują rozwój przedsiębiorstw (wdrażanie nowych rozwiązań produkcyjnych, technologicznych, usługowych) poprzez badania, zakup środków trwałych.

17 lutego 2021 r. w godz. 9:00 – 10:10 odbędzie się webinarium pt. „Wsparcie na wymianę źródeł ciepła i termomodernizację dla osób fizycznych i firm"
Webinarium skierowane jest do osób fizycznych i przedsiębiorców, którzy planują termomodernizację i wymianę źródeł ciepła.

Aby wziąć udział w webinariach należy wejść na nasz fanpage "Fundusze Europejskie na Kujawach i Pomorzu" wysłać prośbę o przyjęcie do grupy: https://www.facebook.com/groups/657544891774166/ i uczestniczyć w wybranych webinariach.