KONKURS PLASTYCZNY „BRODNICA..” jest propozycją spojrzenia na swoje otoczenie innym okiem, niż zazwyczaj, ukazanie jego walorów, piękna budzącej się do życia przyrody, zacisznych parków, gwarnych i ruchliwych ulic, tajemniczych zakątków, ciekawych architektonicznie obiektów - zarówno tych współczesnych, jak i zabytkowych.

Temat konkursu zachęca do wędrówki po mieście, obserwacji, szukania inspiracji do artystycznych opowieści. Zachęcamy również do malarskiej interpretacji scenek z życia mieszkańców Brodnicy. Twórcza inwencja niech odkryje wspaniały świat naszej „małej ojczyzny”!

Adresatami konkursu są uczniowie szkół podstawowych, z terenu powiatu brodnickiego, którzy oceniani będą w dwóch kategoriach:

klasy IV-VI oraz klasy VII-VIII

TERMIN NADSYŁANIA PRAC - do 17 MAJA 2020 włącznie.
Rozstrzygnięcie konkursu - 28 MAJA 2020

Zdjęcie pracy należy przesłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., z dopiskiem „BRODNICA - MOJE MIASTO, A W NIM..”

W treści maila należy podać: imię, nazwisko, klasę, tytuł pracy plastycznej, technikę w jakiej praca została wykonana oraz tel. kontaktowy.

Klauzula realizująca obowiązek informacyjny, w stosunku do uczestników konkursu dostępna oraz pozostałe warunki uczestnictwa dostępne są naszej stronie bdk.brodnica.net