Zarząd Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich, którego Brodnica jest członkiem ogłosił Konkurs „Granty 2020” dla miast członkowskich. Tematy konkursu obowiązujące w tym roku to:

  1. Zdrowie w każdym wieku.
  2. Zdrowie i środowisko.

Miasta i gminy – członkowie Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich, jednostki organizacyjne im podległe oraz działające na terenie tych miast i gmin podmioty nie zaliczane do sektora finansów publicznych i nie kierujące się osiągnięciem zysku mogą otrzymywać dofinansowanie w ramach konkursu „Granty Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich”.       Regulamin i wniosek konkursowy dostępne są w załącznikach.

Wnioski można składać w formie elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz pozostawić w formie papierowej  poprzez wrzucenie korespondencji do specjalnej urny podawczej wystawionej przez Urzędem Miejskim w Brodnicy ul. Kamionka 23, do dnia 10 kwietnia 2020 r.