Zgodnie z harmonogramem rekrutacji do dnia 27 marca b.r.  można złożyć wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola publicznego – miejskiego.

Wnioski do tej pory składane były w sekretariatach zespołów szkolno – przedszkolnych. Od poniedziałku 16 marca, nadal istnieje możliwość składania wniosków pod niżej  wymienionymi adresami.  Zazwyczaj dzieje się to poprzez wrzucenie wniosku do specjalnie  w tym  celu przygotowanych pojemników.

ZSP nr 1 – ul. 3 Maja 4

ZSP nr 2 – ul. Zielona 3 (skrzynka na płocie) , ul. Kolejowa 62 (skrzynka na korytarzu)

ZSP nr 3 -   ul. Wyspiańskiego 12A (pojemnik na korytarzu)

Ponadto umożliwiono składanie wniosków drogą e-mailową:  poprzez  przesłanie skanu wniosku lub wniosku w wersji elektronicznej (ten zostanie podpisany w późniejszym terminie).

Adresy e-mail :

ZSP nr 1 – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZSP nr 2 – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZSP nr 3 -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Uwaga!  Dotychczasowy  adres e-mail -> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - NIEAKTYWNY

Jednym z kolejnych etapów rekrutacji (po podaniu do publicznej wiadomości list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych) jest potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia  w dniach od 15 do 22 kwietnia b.r.

To oświadczenie będzie można złożyć w jeden z w/w sposobów: papierowo lub elektronicznie-  skan lub wersja elektroniczna. Ponadto  dopuszczamy możliwość przesłania zdjęcia oświadczenia. Wszystko na wyżej podane adresy skrzynek elektronicznych.