Znamy wyniki ankiety, stworzonej w celu wyłonienia dodatkowego artysty, który wystąpi na Dniach Brodnicy w czerwcu 2020 r.

Internauci przez dwa tygodnie mogli wybierać spośród 9. wykonawców swoją ulubioną gwiazdę muzyczną. Każdy mógł oddać tylko jeden głos na jednego muzyka. W ankiecie oddano 1545 głosów. Najwięcej, bo aż 355 osób zagłosowało na Agnieszkę Chylińską. To właśnie m. in. ta artystka pojawi się na scenie Dni Brodnicy 2020. Na drugim miejscu z wynikiem 280 głosów znalazł się Michał Szpak, a na trzecim Zenek Martyniuk 180 głosów.

Jak informowaliśmy wybrany przez internautów wykonawca będzie dodatkowym artystą podczas święta naszego miasta. W sytuacji, w której z niezależnych od organizatora przyczyn muzyk nie będzie mógł wystąpić, wybrany zostanie kolejny z listy, który otrzymał największą liczbę głosów.

Przypomnijmy ankieta została zorganizowana w związku z otrzymaną nagrodą, którą mieszkańcy Brodnicy zdobyli za wysoką frekwencję w wyborach do Parlamentu Europejskiego, przyznaną przez Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Szczegółowe wyniki głosowania:

Agnieszka Chylińska 355 głosów

Michał Szpak 280 głosów

Zenek Martyniuk 180 głosów

Ira 165 głosów

Enej 147 głosów

Sarsa 137 głosów

Wilki 84 głosów

Kasia Kowalska 52 głosów

 

UM Brodnica

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież