Do Urzędu Miejskiego w Brodnicy w dniu 15 października 2018 r. wpłynęła oferta złożona przez Towarzystwo Ochrony Praw Zwierząt z siedzibą w Brodnicy przy ul. Ustronie 20 B na realizację zadania publicznego pod nazwą „Polepszenie komfortu i bezpieczeństwa zwierząt z terenu Gminy Miasta Brodnicy przebywających w schronisku dla bezdomnych zwierząt.”

Oferta została złożona w trybie art. 19 a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r.  o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2018 r., poz. 450 z późn. zm.) na realizację zadania publicznego w zakresie ochrony zwierząt. Zgodnie z art. 19 a ww. ustawy każdy może zgłaszać uwagi dotyczące złożonej oferty. Uwagi należy kierować w terminie do 23 października 2018 r. drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w formie pisemnej na adres Urząd Miejski w Brodnicy ul. Kamionka 23, 87-300 Brodnica pokój 308 z dopiskiem: Uwagi do oferty „Polepszenie komfortu i bezpieczeństwa zwierząt z terenu Gminy Miasta Brodnicy przebywających w schronisku dla bezdomnych zwierząt.”

Treść oferty dostępna jest na stronie internetowej www.bip.brodnica.pl /zakładka konkurs ofert/Biuro Ochrony Środowiska.

UM Brodnica

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież