abler2016

Bartłomiej Lewicki, uczeń klasy IV Technikum Rolniczego z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Brodnicy, zajął III miejsce w finale IV Ogólnopolskiego Konkursu „Indeks dla rolnika”.


12 kwietnia br. na Uniwersytecie Technologiczno – Przyrodniczym w Bydgoszczy odbył się finał konkursu „ Indeks dla rolnika”. Wzięło w nim udział  19 najlepszych uczniów szkół rolniczych z całej Polski.

Zadanie uczestników polegało na  wcześniejszym  przygotowaniu prezentacji na temat „Soja – walory i zagrożenia w produkcji roślinnej i zwierzęcej”, a następnie przedstawieniu jej przed komisją konkursową i odpowiedzi na pytania jurorów.

Bartłomiej Lewicki zajął III miejsce, uzyskał tytuł laureata konkursu „Indeks dla Rolnika”, otrzymał indeks na wyższą uczelnię i inne cenne nagrody.
- Bartłomiej został laureatem konkursu „Indeks dla Rolnika” po raz trzeci: III miejsce w roku 2016, II miejsce w roku 2017. Tak więc jego sukces nie jest przypadkiem, świadczy o dużej wiedzy i świetnym przygotowaniu do zawodu. Opiekunką „ucznia na medal” jest nauczyciel przedmiotów zawodowych,  pani Anna Rumińska- informuje Barbara Stefańska .
        
Maria Oryszczak, rzecznik prasowy Starostwo Powiatowe w Brodnicy

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież