Specjaliści Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Grudziądzu  zapraszają na bezpłatne konsultacje dotyczące możliwości wsparcia w ramach Funduszy Europejskich prowadzone w formie  Mobilnych  Punktów Informacyjnych .

Najbliższe konsultacje w Brodnicy: 25 kwietnia 2017 roku w godzinach od 12.00 do 14.30 w budynku Starostwa Powiatowego w Brodnicy, ul. Kamionka 18 sala nr 102.

- Podczas konsultacji będzie można uzyskać informacje na temat wsparcia, jakie można otrzymać z Funduszy Europejskich m.in. na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub jej rozwój. Uczestnicy spotkania będą mogli uzyskać informację na temat bezpłatnych szkoleń, jak również możliwości dofinansowania projektów realizowanych przez społeczności lokalne- informuje Janusz Kołodziejski z Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich Przedstawicielstwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Grudziądzu

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności: przedsiębiorców, osoby fizyczne, organizacje pozarządowe, osoby zamierzające rozpocząć działalność gospodarczą, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego.

Maria Oryszczak, rzecznik prasowy Starostwo Powiatowe w Brodnicy