Brodnicki Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pracuje pełną parą. Szefowa sztabu 25 Finału WOŚP Daria Szczecińska spotkała się ze starostami.

15 stycznia już po raz 25 zagra Orkiestra Wielkiej Świątecznej Pomocy.

Daria Szczecińska , szefowa Brodnickiego sztabu WOŚP otrzymała od gospodarzy powiatu gadżety na wielką licytację , która odbędzie się w dniu Wielkiego Finału w BDK od 15.00 do 17.00.

- Z całego serca popieramy akcję WOŚP i oczywiście będziemy brać udział w 25. Finale- mówi wicestarosta Mariusz Klonowski.

- Za Pani pośrednictwem dziękujemy wszystkim wolontariuszom, wszystkim, którzy wsparli poprzednie akcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki ich zaangażowaniu i pracy brodnicki szpital otrzymuje od wielu lat sprzęt , który pomaga ratować ludzkie zdrowie i życie – mówił starosta Piotr Boiński do szefowej brodnickiego sztabu WOŚP.

Członkowie sztabu w Brodnicy zapowiadają atrakcje orkiestrowe już od 6 stycznia  ( klub ATMOSFERA godzina 20.00).

Wśród imprez są koncerty (np. zespół DOGS HEAD), zajęcia sportowe (np.  13 stycznia godz. 17.00-20.00 klub SEVEN); 14 stycznia- turniej w  kręgle( OSiR) i fitness w Studiu Impact w sali szkoły  przy ul. Karbowskiej ( godz. 17.00).

15 stycznia – dzień finałowy – od rana aż do 20.00 ze światełkiem do nieba na Dużym Rynku.

Wiele ciekawych imprez odbędzie się także poza Brodnicą, w miastach i wsiach   powiatu brodnickiego.Oprac.     Maria Oryszczak, rzecznik prasowy Starostwo Powiatowe w Brodnicy