Firma  Ricoh Polska objęła patronatem dziecięce drużyny Ludowego Zespołu Sportowego w Zbicznie. Firma ufundowała akcesoria piłkarskie oraz stroje dla młodych sportowców.

Od czerwca 2016 roku wznowił w Zbicznie działalność  Ludowy Zespół Sportowy.  W ramach klubu powstały dwie drużyny dziecięce , w których podopieczni trenują piłkę nożną.

Zespoły biorą aktywny udział w ligowych rozgrywkach kategorii „Orlik” Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Bydgoszczy. Piłkarze w zawodach uzyskują czołowe lokaty w swoich grupach.  Głównym celem klubu jest przede wszystkim umożliwienie dzieciom realizowania swoich pasji.

- Ricoh od lat wspiera wydarzenia sportowe i kulturalne na całym świecie. W Polsce firma aktywnie współpracuje z wiodącymi organizacjami pozarządowymi, ale angażuje się również w akcje propagujące sport wśród młodzieży. Ricoh było m.in. partnerem Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska”- informuje Justyna Cachel z
Ricoh Polska Sp. z o.o.

- Jesteśmy pewni, że w swoich nowych strojach te drużyny będą zdobywać kolejne trofea! - podsumowuje Paweł Barski, Marketing Director w Ricoh Polska.

Oprac.     Maria Oryszczak, rzecznik prasowy Starostwo Powiatowe w Brodnicy