Starosta Piotr Boiński podziękował Mirosławowi Grafińskiemu, który zakończył pracę na stanowisku Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Mirosław Grafiński przestał pełnić funkcję   Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego . Starosta Piotr Boiński , wicestarosta Mariusz Klonowski , Roman Pytlasiński, przewodniczący Rady Powiatu i Zenon Matuszewski, radny Rady Powiatu podziękowali wieloletniemu Inspektorowi za dobra  współpracę i gratulowali efektów solidnie i rzetelnie wykonywanych obowiązków w brodnickiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.

Swojemu byłemu szefowi dziękowali także współpracownicy oraz Jerzy Kasprzak, Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Bydgoszczy i następczyni na stanowisku Powiatowego Inspektora Sanitarnego- pani Danuta Kowalkowska-Szramka, która powołana została przez starostę z dniem 1 listopada 2016r.

Przy okazji spotkania starosta Piotr Boiński wręczył Jerzemu Kasprzakowi,  Wojewódzkiemu Inspektorowi Sanitarnemu w Bydgoszczy medal okolicznościowy, upamiętniający uroczyste otwarcie szpitala w Brodnicy – 30 maja 2016roku. Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Bydgoszczy, który miał także swój udział w uruchomieniu szpitala, nie mógł być obecny na uroczystości otwarcia.Starostwo Powiatowe w Brodnicy