Na stadionie przy ZS nr 1 w Brodnicy odbyły się lekkoatletyczne Mistrzostwa Powiatu Brodnickiego  szkół podstawowych .

17 maja w Mistrzostwach Powiatu Brodnickiego w Trójboju Lekkoatletycznym Szkół Podstawowych do zawodów stanęli uczniowie rocznika  2003 i młodsi.
Wyniki rywalizacji:

Dziewczęta:
1. SP nr 7 Brodnica    - 497 pkt
2. SP nr 2 Brodnica    - 494 pkt
3. SP nr 4 Brodnica    - 488 pkt
4. SP Świedziebnia    - 430 pkt
5. SP nr 1 Brodnica    - 404 pkt
6. SP Małki            - 365 pkt
Indywidualnie:
1. Wiktoria Konera        - SP Małki         - 184 pkt
2. Nela Brzuskiewicz         - SP nr 4 Brodnica – 124 pkt
3. Dominika Pandel        - SP nr 4 Brodnica     - 123 pkt

1. SP nr 7 Brodnica    - 497 pkt
Weronika Górkowska        -   9,5 s – 3,42 m – 22,0 m = 117 pkt
Jagoda Markowska        -   9,7 s – 3,41 m – 19,5 m = 107 pkt
Julia Kułakowska            -   9,5 s – 2,97 m – 20,0 m =   98 pkt
Wiktoria Prusak            - 10,0 s – 3,18 m – 20,5 m =   94 pkt
Oliwia Kaliszewska        -   9,9 s – 3,12 m – 14,0 m =   81 pkt
Aleksandra Sikorska        - 11,2 s – 2,74 m – 18,0 m  =  48 pkt

2. SP nr 2 Brodnica    - 494 pkt
Maja Grajewska            -   9,2 s – 3,61 m – 16,0 m = 120 pkt
Zuzanna Głogowska        -   9,9 s – 3,36 m – 21,5 m = 104 pkt
Maja Murawska            - 10,0 s – 3,24 m – 18,5 m =   92 pkt
Amelia Górska             - 10,2 s – 3,09 m – 22,0 m =   89 pkt
Nikola Kłosińska            - 10,2 s – 3,31 m – 18,0 m =   89 pkt

3. SP 4 Brodnica        - 488 pkt
Nela Brzuskiewicz            -   9,4 s – 3,54 m – 22,0 m = 124 pkt
Dominika Pandel            -   8,8 s – 3,03 m – 21,0 m = 123 pkt
Natalia Andrzejewska        - 10,4 s – 3,26 m – 18,0 m =   82 pkt
Martyna Szczęśniak        - 10,5 s – 3,01 m – 23,0 m =   81 pkt
Julia Bogdańska            - 10,3 s – 3,20 m – 16,0 m =   78 pkt

4. SP Świedziebnia    - 430 pkt
Marta Duszyńska             -   9,3 s – 3,34 m – 23,0 m = 122 pkt
Amelia Łydka            -   9,9 s – 3,21 m – 21,5 m =   99 pkt
Aleksandra Klonowska        - 10,5 s – 3,23 m – 22,0 m =   86 pkt
Zofia Jackiewicz            - 11,1 s – 2,99 m – 21,0 m =   64 pkt
Martyna  Jakubowska        - 11,3 s – 2,76 m – 24,5 m =   59 pkt

5. SP nr 1 Brodnica     - 404 pkt
Zuzanna Kamińska        - 10,1 s – 3,22 m – 25,0 m = 102 pkt
Paulina Kęsicka            -   9,7 s – 2,98 m – 17,5 m =   89 pkt
Martyna Wyszyńska        - 10,8 s – 2,87 m – 27,5 m =   79 pkt
Natalia Górska            - 10,3 s – 2,84 m – 19,5 m =   73 pkt
Klaudia Marulska            - 10,7 s – 2,95 m – 16,5 m =   61 pkt
Kaja Dąbrowska            - 11,0 s – 2,87 m – 20,0 m  =  59 pkt

6. SP Małki            - 365 pkt
Wiktoria Konera             -   8,6 s – 3,82 m – 31,5 m = 184 pkt
Karolina Pusz            - 10,7 s – 2,98 m – 14,5 m =   58 pkt
Wiktoria Piotrowska        - 11,0 s – 2,69 m – 18,0 m =   49 pkt
Amelia Kulczyńska        - 10,6 s – 2,52 m – 14,0 m =   46 pkt
Patrycja Moczadło            - 11,7 s – 2,54 m – 14,0 m =   28 pkt
Klaudia Rumińska            - 13,1 s – 2,31 m – 13,5 m =   13 pkt

Chłopcy:
1. SP    Zbiczno         - 431 pkt
2. SP nr 2 Brodnica    - 425 pkt
3. SP nr 4 Brodnica    - 423 pkt
4. SP nr 1 Brodnica    - 384 pkt
5. SP Drużyny        - 339 pkt
6. SP Świedziebnia    - 314 pkt
7. SP nr 7 Brodnica    - 283 pkt

Indywidualnie:
1. Kacper Babalski        - SP Zbiczno     – 113 pkt
2. Miłosz Krzyżanowski        - SP nr 4 Brodnica     - 102 pkt
3. Karol Makowski        - SP Drużyny     -   99 pkt

1. SP Zbiczno         – 431 pkt
Kacper Babalski            -  8,9 s – 4,04 m – 28,0 m    = 113 pkt
Oskar Duda                -  9,4 s – 3,53 m – 35,0 m    =   93 pkt
Kacper Budzich            -  9,8 s – 3,35 m – 33,0 m    =   86 pkt
Rafał Kadłubowski        -  9,5 s – 3,51 m – 32,0 m    =   84 pkt
Marcin Nejman            -10,3 s – 3,41 m – 26,5 m    =   55 pkt
Dominik Wenderholm        -10,4 s – 3,04 m – 29,0 m     =  49 pkt


2. SP nr 2 Brodnica     – 425 pkt
Oliwier Kwiatkowski        -  9,3 s – 3,58 m – 31,0 m =   89 pkt
Szymon Wrzesiński        -  9,3 s – 3,79 m – 25,0 m =   87 pkt
Maciej Kryszpin             -  9,2 s – 3,52 m – 29,0 m =   86 pkt
Konrad Karłowicz            -  9,4 s – 3,72 m – 27,0 m =   85 pkt
Jakub Otremba            -  9,6 s – 3,08 m – 30,0 m =   68 pkt
Hubert Jarzębski            -10,4 s – 3,36 m – 30,5 m =   59 pkt

3. SP nr 4 Brodnica     – 423 pkt
Miłosz Krzyżanowski        -  9,7 s – 3,61 m – 41,5 m = 102 pkt
Oskar Buńka             -  9,3 s – 3,75 m – 27,0 m =   89 pkt
Mateusz Domański        -  9,9 s – 3,31 m – 39,5 m =   86 pkt
Paweł Hiszpański            -  9,3 s – 3,69 m – 22,0 m =   76 pkt
Aleksander Załęski         -  9,6 s – 3,40 m – 27,5 m =   70 pkt
Mikołaj Sikorski            -10,0 s – 3,23 m – 26,0 m =   55 pkt

4. SP nr 1 Brodnica     – 384 pkt
Miłosz Nasiadka             -  9,4 s – 3,47 m – 37,5 m =  96 pkt
Cezary Płocharski            -  9,7 s – 3,32 m – 39,5 m =  90 pkt
Mateusz Marchlewicz        -10,2 s – 3,12 m – 44,0 m =  85 pkt
Jakub Sommerfeld            -  9,9 s – 3,45 m – 23,0 m =  57 pkt
Piotr Wenderski            -  9,8 s – 3,39 m – 22,5 m =  56 pkt
Paweł Hejka            -  9,7 s – 2,94 m – 25,5 m =  54 pkt

5. SP Drużyny         – 339 pkt
Karol Makowski             -  9,7 s – 3,46 m – 42,0 m =  99 pkt
Dawid Surma            -  9,3 s – 3,68 m – 25,0 m =  82 pkt
Kacper Piekarczyk            -  9,9 s -  3,17 m – 25,5 m =  55 pkt
Adam Kotuła            -  9,7 s – 3,26 m – 22,0 m =  54 pkt
Krystian Surma            -10,0 s – 3,30 m – 22,0 m =  49 pkt

6. SP Świedziebnia     – 314 pkt
Kamil Wesołowski        -  9,4 s – 3,39 m – 35,0 m =  87 pkt
Dorian Sieklicki            -  9,7 s – 3,44 m – 33,0 m =  80 pkt
Jakub Giziewski            -10,0 s – 3,40 m – 28,5 m =  64 pkt
Mateusz Watkowski        -10,3 s – 3,14 m – 26,0 m =  47 pkt
Mateusz Brześkiewicz        -10,3 s – 3,10 m – 21,0 m =  36 pkt

7. SP nr 7 Brodnica     – 283 pkt
Bartosz Sonakowski        -  9,2 s – 3,75 m – 26,5 m =  91 pkt
Tymoteusz Piotrowski        -  9,4 s – 3,23 m – 27,0 m =  69 pkt
Dominik Chełstowski        -10,7 s – 3,15 m – 33,0 m =  53 pkt
Kamil Stefański            -10,3 s – 2,84 m – 24,5 m =  39 pkt
Szymon Szulc            -11,0 s – 2,77 m – 27,5 m =  31 pkt
Filip Bukowski            -11,1 s – 2,99 m – 22,0 m =  22 pkt

    23 maja odbyły się Mistrzostwa Powiatu Brodnickiego w Czwórboju Lekkoatletycznym dla dziewcząt i chłopców z rocznica 2003 i młodszych .
Wyniki rywalizacji:
Dziewczęta:
1. SP Świedziebnia    - 1096 pkt
2. SP nr 1 Brodnica    - 1034 pkt
3. SP nr 7 Brodnica    -   961 pkt
4. SP Pokrzydowo        -   911 pkt
5. SP nr 4 Brodnica    -   838 pkt
6. SP Małki            -   802 pkt
7. SP nr 2 Brodnica    -   520 pkt

Indywidualnie:
1. Oliwia Wieczorkowska    - SP nr 1 Brodnica     - 280 pkt
2. Marta Grochowska         - SP Pokrzydowo     – 276 pkt
3. Wiktoria Konera        - SP Małki         -  269 pkt

1. SP Świedziebnia    - 1096 pkt
Sandra Bejgrowicz        -   8,8 s – 4,11 m – 31,5 m – 1:59,1 min. = 263 pkt
Sandra Lesiak            -   9,2 s – 3,67 m – 30,0 m – 2:02,8 min. = 222 pkt
Agnieszka Bartoszewska        -   9,2 s – 4,09 m – 33,0 m – 2:23,2 min. = 208 pkt
Kinga Wesołowska        -   9,7 s – 3,84 m – 31,0 m – 2:09,5 min. = 203 pkt
Agnieszka Bartnicka        -   9,7 s – 3,94 m – 35,0 m – 2:19,2 min. = 200 pkt
Anna Szmycińska            -   9,4 s – 3,66 m – 23,5 m  - 2:09,0 min. = 188 pkt

2. SP nr 1 Brodnica    - 1034 pkt
Oliwia Wieczorkowska        -   8,9 s – 4,35 m – 40,0 m – 2:06,7 min. = 280 pkt
Nikola Deuter            -   9,1 s – 3,70 m – 35,0 m – 2:04,6 min. = 233 pkt
Dominika Liszewska        -   9,5 s – 3,68 m – 26,0 m – 2:16,9 min. = 177 pkt
Magdalena Szwarc        - 10,1 s – 3,62 m – 44,5 m – 2:40,9 min. = 172 pkt
Amelia Pruchniewska        -   9,5 s – 3,37 m – 25,0 m – 2:13,3 min. = 172 pkt
Oliwia Kasprowicz        -   9,6 s – 3,09 m – 27,5 m – 2:22,2 min. = 149 pkt

3. SP nr 7 Brodnica    - 961 pkt
Ewelina Sosnowska        -   8,9 s – 4,00 m – 34,0 m – 2:08,6 min. = 242 pkt
Paulina Żochowska        -   9,2 s – 3,99 m – 28,0 m – 2:10,4 min. = 213 pkt
Daria Robak            -   9,4 s – 3,60 m – 28,0 m – 2:14,2 min. = 187 pkt
Wiktoria Błaszkiewicz        -   9,6 s – 3,85 m – 19,0 m – 2:15,6 min. = 169 pkt
Weronika Górkowska        -   9,6 s – 3,62 m - 21,0 m  – 2:25,5 min. = 147 pkt
Jagoda Markowska        -   9,7 s – 3,62 m – 21,0 m – 2:25,1 min. = 145 pkt
4. SP Pokrzydowo        - 911 pkt
Marta Grochowska         -   8,9 s – 4,53 m – 40,0 m – 2:13,1 min. = 276 pkt
Martyna Wiśniewska        -   9,5 s – 3,64 m – 34,0 m – 2:28,4 min. = 176 pkt
Julia Lubczyńska             -   9,3 s – 4,12 m – 26,0 m – 2:31,6 min. = 164 pkt
Weronika Ostrowska        -   9,9 s – 3,66 m – 28,0 m – 2:29,9 min. = 148 pkt
Kinga Chrobocińska        -   9,1 s – 3,58 m – 20,0 m – 2:31,2 min. = 147 pkt
Iwona Rutecka            -   9,7 s – 3,73 m – 19,5 m – 2:35,0 min. = 131 pkt

5. SP nr 4 Brodnica     - 838 pkt
Aleksandra Wojnowska        -   9,4 s – 3,99 m – 24,0 m – 2:06,5 min. = 206 pkt
Dominika Pandel            -   9,4 s – 3,69 m – 22,5 m – 2:14,0 min. = 178 pkt
Weronika Kobyłecka        -   9,3 s – 3,98 m – 27,0 m – 2:29,5 min. = 173 pkt
Nel Brzuskiewicz             -   9,6 s – 3,67 m – 25,0 m – 2:21,5 min. = 165 pkt
Klaudia Kazaniecka        -   9,7 s – 3,32 m – 24,0 m – 2:43,1 min. = 116 pkt
Maja Florkiewicz            - 10,6 s – 3,65 m – 22,5 m  - 2:46,3 min. =   99 pkt

6. SP Małki             - 802 pkt
Wiktoria Konera            -   8,7 s – 4,21 m – 31,0 m – 1:59,4 min. = 269 pkt
Patrycja Czupryńska        -   9,7 s – 3,62 m – 22,5 m – 2:15,4 min. = 166 pkt
Agnieszka Bieżuńska        -   9,4 s – 3,55 m – 24,0 m – 2:38,3 min. = 138 pkt
Kinga Malinowska         -   9,3 s – 2,83 m – 27,0 m – 2:33,4 min. = 129 pkt
Wiktoria Pusz            -   9,8 s – 3,52 m – 20,5 m – 2:35,7 min. = 123 pkt
Magdalena Kosakowska        - 10,8 s – 3,17 m – 27,5 m  - 2:38,3 min. =   98 pkt

7. SP nr 2 Brodnica     - 520 pkt
Martyna Badziąg            -   8,9 s – 4,13 m – 29,0 m – 2:30,8 min. = 174 pkt
Aleksandra Świtalska        -   9,4 s – 3,80 m – 26,0 m – 2:36,4 min. = 132 pkt
Julia Mrozik            -   9,7 s – 3,68 m – 28,0 m – 2:48,7 min. = 113 pkt
Wiktoria Olwert             -   9,7 s – 3,33 m – 20,0 m – 2:32,3 min. = 101 pkt


Chłopcy:
1. SP nr 7 Brodnica    - 1191 pkt
2. SP Świedziebnia    -   962 pkt
3. SP nr 2 Brodnica    -   809 pkt
4. SP nr 4 Brodnica    -   762 pkt
5. SP nr Pokrzydowo    -   757 pkt
6. SP Drużyny        -   663 pkt

Indywidualnie:
1. Mateusz Łegowski        - SP nr 7 Brodnica – 311 pkt
2. Łukasz Łęgowski        - SP nr 7 Brodnica     - 298 pkt
3. Miłosz Pochwatka        - SP Drużyny     - 255 pkt

1. SP nr 7 Brodnica     – 1191 pkt
Mateusz Łęgowski            -  8,0 s – 5,01 m – 59,0 m – 3:16,5 min. = 311 pkt
Łukasz Łęgowski            -  8,1 s – 4,94 m – 62,0 m – 3:27,1 min. = 298 pkt
Mikołaj Sarnowski        -  8,8 s – 4,37 m – 46,0 m – 3:37,9 min. = 209 pkt
Kacper Neumann            -  8,8 s – 4,15 m – 45,5 m – 3:46,0 min. = 193 pkt
Jakub Kaźmierkiewicz        -  8,6 s – 4,12 m – 32,0 m – 3:38,2 min. = 180 pkt
Miłosz Szulkowski        -  9,2 s – 3,87 m – 35,5 m – 3:45,1 min. = 152 pkt

2. SP Świedziebnia     – 962 pkt
Mateusz Wesołowski        -  8,4 s – 4,10 m – 41,0 m – 3:17,0 min. = 229 pkt
Sebastian Rutkowski        -  8,6 s – 4,59 m – 46,0 m – 3:47,1 min. = 214 pkt
Sebastian Sumiński        -  8,9 s – 4,17 m – 43,5 m – 3:35,1 min. = 197 pkt
Michał Romanowski        -  9,1 s – 3,94 m – 49,0 m – 4:05,7 min. = 166 pkt
Miłosz Lechmitz             -  8,9 s – 4,00 m – 37,0 m – 4:00,4 min. = 156 pkt
Łukasz Żmudziński        -  9,1 s – 4,18 m – 38,0 m – 4:02,8 min. = 155 pkt

3. SP nr 2 Brodnica     – 809 pkt
Wiktor Liszewski            -  8,3 s – 4,32 m – 43,0 m – 3:51,3 min. = 205 pkt
Krystian Szypczyński        -  9,0 s – 4,04 m – 46,0 m – 3:51,7 min. = 179 pkt
Mateusz Kwiatkowski        -  8,5 s -  4,07 m – 38,5 m – DNF        = 148 pkt
Adam Safian            -  9,5 s – 3,73 m – 41,0 m – 3:53,7 min. = 140 pkt
Bogusz Wiśniewski        -  9,2 s – 3,79 m – 32,5 m – 3:51,3 min. = 137 pkt

4. SP nr 4 Brodnica     – 762 pkt
Marcel Krajewski            -  8,4 s – 4,38 m – 43,0 m – 3:38,8 min. = 216 pkt
Jakub Kruszewski            -  8,5 s – 4,03 m – 29,0 m – 4:07,8 min. = 146 pkt
Miłosz Jakubowski        -  9,4 s – 3,66 m – 38,0 m – 3:41,9 min. = 146 pkt
Szymon Ładkiewicz        -  9,5 s – 3,58 m – 32,0 m – 3:40,5 min. = 129 pkt
Bartosz Orłowski            -  9,5 s – 3,85 m – 30,5 m – 3:54,6 min. = 125 pkt
Cezary Olwert            -  9,4 s – 3,53 m – 29,0 m – 4:04,7 min. =   99 pkt

5. SP Pokrzydowo         – 757 pkt
Kamil Baron            -  8,2 s – 4,43 m – 40,0 m – 3:23,9 min. = 236 pkt
Dawid Baron            -  8,8 s – 4,14 m – 39,0 m – 3:32,2 min. = 193 pkt
Patryk Nowak            -  8,7 s – 3,93 m – 32,0 m – 3:56,4 min. = 153 pkt
Łukasz Nas                -  9,3 s – 3,69 m – 28,0 m – DNF        =   88 pkt
Jakub Ratkowski            -  9,4 s – 3,65 m – 30,0 m – DNF        =   87 pkt
Michał Lubczyński        -  9,9 s – 3,20 m – 24,0 m – 4:08,9 min. =   69 pkt

6. SP Drużyny         – 663 pkt
Miłosz Pochwatka            -  8,2 s – 4,29 m – 45,0 m – 3:12,7 min. = 255 pkt
Adrian Wenderholm        -  8,7 s – 4,06 m – 39,0 m – 3:49,8 min. = 177 pkt
Jakub Śliwiński            -  9,2 s – 3,61 m – 39,0 m – 3:31,9 min. = 161 pkt
Maciej Muzalewski        -  9,9 s – 3,26 m – 27,0 m – 4:22,8 min. =   70 pkt

Nagrody i dyplomy dla najlepszych ufundowało Starostwo Powiatowe w Brodnicy.

Organizator zawodów dziękuje dyrektorowi Tomaszowi Wysockiemu i nauczycielom wychowania fizycznego w Zespole Szkół nr 1 w Brodnicy za pomoc w przeprowadzeniu imprezy.

Starostwo Powiatowe w Brodnicy