Zarząd Stowarzyszenia „Nasz Szpital” ma zaszczyt zaprosić na  IX BAL CHARYTATYWNY,który odbędzie się w dniu 31 stycznia 2015r. o godz. 19.00  w Pałacu Anny Wazówny w Brodnicy.

Stowarzyszenie „ Nasz szpital” już po raz dziewiąty przygotowuje  bal charytatywny, z którego dochód przeznaczany jest na sprzęt dla brodnickiego szpitala.

W tym roku bal odbędzie się 31 stycznia  w Pałacu Anny Wazówny. Początek godzina 19.00.Do tańca tradycyjnie przygrywać będzie zespół „ Zodiak”, o menu zadba restauracja „ Bosman” z Brodnicy.

W programie balu m.in. aukcja dzieł sztuki i zabytkowych przedmiotów, taniec z niespodzianką. „Taki zwyczaj mamy, że „ grosik” do puszki zbieramy” - zapowiadają w zaproszeniu organizatorzy balu.

- W tym roku zbieramy pieniądze na aparat do badań holterowskich.  W czasie kolejnych lat zebraliśmy ponad 100 tysięcy złotych .  Kupiliśmy i przekazaliśmy do szpitala m. in.:   defibrylator, stymulator nerwów bocznych , system przeciwodleżynowy, łóżka przeciwodleżynowe, łóżka dziecięce, 5 kardiomonitorów  itd.  – mówi Roman Pytlasiński, prezes Stowarzyszenia „ Nasz szpital”, który zachęca wszystkich do udziału w balu, a tych, którzy  w tańcach  nie gustują zaprasza, by zasilić konto stowarzyszenia.

Prezes  dziękuje też wszystkim dotychczasowym sponsorom , którzy pomagają szpitalowi za pośrednictwem Stowarzyszenia „ Nasz szpital”.

Bilety na tegoroczny bal w cenie 260 złotych od pary można nabywać w Starostwie Powiatowym w Brodnicy, ul. Kamionka 18, pokój 10 – do dnia 26 stycznia 2015 r.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Brodnicy