Karolina Cichocka z klasy IV Technikum Ekonomicznego zajęła I miejsce w XIII Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Prawie Pracy, Zasadach i Przepisach BHP. Jej szkolny kolega – Łukasz Motylewski z klasy III Technikum Mechatronicznego - zajął II miejsce.

         Konkurs Wiedzy o Prawie Pracy organizuje Centrum Kształcenia Praktycznego w Grudziądzu oraz  Okręgowy Inspektorat  Pracy Państwowej Inspekcji Pracy w Bydgoszczy.
    Uczestnikami konkursu są uczniowie szkół ponadgimnazjalnych województwa kujawsko – pomorskiego. W I etapie, czyli eliminacjach szkolnych, brało udział około 450 uczniów.  Do finału, który odbył się 24 kwietnia w Centrum Kształcenia Praktycznego w Grudziądzu, zakwalifikowało się 20 osób z 10 szkół.
      Zespół Szkół Zawodowych reprezentowały dwie osoby, które zajęły dwa najwyższe miejsca na podium. To duży sukces uczniów i ich opiekunów: Anny i Sławomira  Krawulskich .
      - Laureatka konkursu - Karolina  Cichocka-  reprezentowała Zespół Szkół Zawodowych po raz ostatni, dzień później, 25 kwietnia, ukończyła Technikum Ekonomiczne  jako najlepsza absolwentka ZSZ w roku szkolnym 2013/14 (średnia ocen 5,33). Posiada ona z pewnością dużą wiedzę na temat prawa pracy, ponieważ  sukces w Grudziądzu nie jest jej jedynym osiągnięciem w tej dziedzinie. W styczniu br. zajęła II miejsce w eliminacjach wojewódzkich Ogólnopolskiego Konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy” i reprezentowała nasze województwo w finale, który odbył się w Warszawie w kwietniu br.- informuje Barbara Stefańska z ZSZ w Brodnicy.