W czasie patriotycznej uroczystości z okazji Narodowego Święta Niepodległości  Starosta Brodnicki  uhonorował  mieszkańców powiatu brodnickiego medalami Anny Wazówny.


Narodowe Święto Niepodległości to okazja do wręczenia wyróżnień i medali, uhonorowania mieszkańców, którzy pracą i talentem służą Ojczyźnie.

9 listopada w czasie uroczystości w  Pałacu Anny Wazówny starosta Piotr Boiński wręczył cztery medale Anny Wazówny, przyznane przez gospodarzy Powiatu Brodnickiego.  Otrzymają je:

-  Henryk Kapusta, Nadleśniczy Nadleśnictwa  Brodnica - za osobiste zaangażowanie i wkład pracy w działania proekologiczne, realizowane  w powiecie brodnickim oraz twórcze wspieranie przedsięwzięć, których celem jest ochrona przyrody oraz  promocja Pojezierza  Brodnickiego.

-  Andrzej Rogalski, Komendant Powiatowy Policji w Brodnicy – za osobiste zaangażowanie i wkład pracy, które przyczyniają się do zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom i gościom powiatu brodnickiego.

- Wiesław Mierzyński, właściciel  Przedsiębiorstwa Handlowo- Usługowego „AVIS” - za wspieranie działań promocyjnych Powiatu Brodnickiego.

oraz

-  Mariola Seliwiorstow - za wspieranie z Zespołem Muzycznym ZODIAK działań charytatywnych  realizowanych w powiecie brodnickim.

Starostwo Powiatowe