15 września o godzinie 11.00 na nowej hali sportowej przy I LO w Brodnicy mecz o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu rozegrają drużyny samorządowców, Policji, Domu Dziecka i biznesu.

Roman Pytlasiński, przewodniczący Rady Powiatu w Brodnicy zaprasza do nowej hali przy I LO na wielki mecz, w którym zmierza się w sportowej walce drużyny samorządowców, policjantów, sportowców z Domu Dziecka i drużyna MP-VITAL.

- Mecz organizowany w roku jubileuszowym 50.-lecia istnienia Domu Dziecka w Brodnicy. Będzie to atrakcja dla miłośników sportu, ale przede wszystkim chcemy  tym spotkaniem wspierać idę pomocy dla brodnickiego Domu Dziecka. Dom może skorzystać z dofinansowania na zakup samochodu do przewozu dzieci, jednak potrzebne są pieniądze na tzw. „wkład własny”. Brakuje jeszcze 15 tysięcy złotych i w tej zbiórce chcemy brać udział. Apeluję do wszystkich, którzy są w stanie pomóc dzieciom. Można przyłączyć się do akcji, wpłacając  konto Domu Dziecka w Brodnicy.

Konto,  na które można dokonywać wpłat: 12 94 84 1150 2200 0001 6339 0001-  informuje Roman Pytlasiński, Przewodniczący Rady Powiatu w Brodnicy .